Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Урок в Zoom за допомогою інтерактивної панелі

інтерактивна панель для онлайн-уроків купити україна

Так чи інакше кожна школа зараз має справу з дистанційним навчанням. І для деяких установ і вчителів це стало викликом, оскільки без необхідного обладнання організувати якісні онлайн-заняття просто неможливо. Перший час було нормальним використовувати те, що є під рукою, слабенькі ноутбуки, комп’ютери без камер, особисті смартфони та планшети, але зараз директори шкіл на своєму рівні намагаються вирішити це питання і забезпечити свою школу якісним продуктом для віддаленого навчання дітей. 

Нам стали задавати, логічні для нинішнього часу, питання, чи можна використовувати нашу інтерактивну панель для проведення онлайн-уроків? Відповідь – звичайно ж так! У статті раніше ми розповіли, що інтерактівная панель Бріолайт – це відмінний спосіб відеокомунікації.Зараз ми крок за кроком розпишемо, що необхідно робити педагогу, щоб провести урок на тач-панелі. А також дізнаємося, чим це зручніше ноутбука.

Інтерактивна панель об’єднує в собі монітор і комп’ютер, а тач-управління замінює мишку та клавіатуру. Тому наша панель нічим не відрізняється від вашого звичайного робочого комп’ютера. 

Давши панелі Бріолайт доступ до інтернету, вона зможе замінить Вам ваші звичайні гаджети. 

Зараз ми крок за кроком розповімо, як проводити відео урок на інтерактивній панелі. 

  1. Спочатку ми рекомендуємо встановити відео камеру. Вона не йде в стандартному комплекті поставки, однак ми можемо додати її за вашим бажанням. Для якісної картинки можна підібрати камеру до 500 грн.  
  2. Підключіть інтерактивну панель Бріолайт до Вашої Wi-Fi мережі. 
  3. Встановіть ту програму, за допомогою якої ви проводите конференції з вашими учнями: Zoom, Skype, Google Meet, Messenger Rooms і ін.
  4. Увійдіть в свій особистий профіль або особистий кабінет в цій програмі. 
  5. Далі ви можете сформувати конференцію так само, як на вашому комп’ютері. 
  6. За бажанням Ви можете підключити мікрофон, навушники або колонки.

Головною перевагою використання панелі для вчителя є великий екран панелі, тільки на такому екрані можна спостерігати за всіма учнями по відеозв’язку, і в реальному часі бачити їх зацікавленість, навколишні умови і самопочуття дитини. Діагональ панелі Бріолайт 80 см і 108 см в залежності від моделі. 

При використанні Zoom, необхідно спочатку зареєструватися, а потім запланувати урок. Тоді викладач отримує посилання, яке відправляє учням, щоб вони приєдналися до віртуальної зустрічі в призначений час. Врахуйте, що в безкоштовній версії цієї програми передбачені уроки не більше 40 хвилин.

Для важливих лекційних занять або пояснення нових тем лектор з Університету Ланкастера Kyungmee Lee радить не вести онлайн-урок, а зробити запис заздалегідь. Оскільки зараз більшість країн навчаються в онлайн-школі та робота сервісів може бути нестабільною через перевантаження системи. Запис зручно зробити на інтерактивній панелі, оскільки її стійка дозволяє доповідати стоячи і навіть біля дошки за рахунок своєї регульованої висоти. А завдяки колесам, стійка може переміщатися з класу в клас, допомагаючи багатьом викладачам записувати лекційних занять. 

Якщо Ваша школа ще відчуває труднощі з проведенням онлайн-уроків, то телефонуйте нашим менеджерам. Ми підберемо стійку, яка буде актуальна не тільки під час карантину, а й після нього, оскільки інтерактивна панель Бріолайт включає 87 програм сторонніх розробників і 50 наших унікальних програм для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ