Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Корисна інформація при використанні інтерактивної панелі

Сенсорна панель

Застосування інтерактивних панелей в роботі педагога, особливо з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, сприяє збагаченню знань, розвитку різних навичок і вмінь, стимулює зацікавленість та інтегрує навчання в ігровий процес. Це дозволяє поліпшити динаміку навчання, психічного розвитку, а також істотно підвищує ефективність реабілітаційних заходів.

Тач-панель Бріолайт – це сучасний прилад для введення і виведення інформації, тому крім запуску на ній програм, які відібрали наші фахівці, її можна використовувати для різних цілей.

1.  Нашу панель можна використовувати для віддалених конференцій, нарад і дистанційного навчання. Інтерактивна панель – спосіб відеокоммунікаціі

2.  Панель можна купувати разом з комплексом розвитку великої моторики, що вкрай важливо для ІРЦ. Комплекс розвитку великої моторики для дітей

3.  Ви можете самостійно встановити на неї платні та безкоштовні програми з Плей маркету, тим самим знаходячи все нові й нові програми для навчання дітей і корекції наявних у них порушень.

4.  Розмір наших панелей розрахований на роботу з дітьми з близької відстані, тому в нашому асортименті немає великих моделей. Але ми приймаємо замовлення на нестандартні замовлення, в тому числі велику діагональ. Нестандартні замовлення інтерактивного устаткування

5 . Проводити заняття з використанням інтерактивної панелі можна з дітьми, які досягли трирічного віку і старше. Також вона може бути використана в роботі з людьми з ДЦП, як індукованого тренінгу ураженої руки, у дітей з затримкою психо розвитку (формування мотиваційного поведінки). Робота з нею, вчить виконувати певні рухи, розвиває пізнавальну активність. А управляти панеллю легко за допомогою пальців (сприймає до 10 торкань одночасно).

6.  Панель виступає відмінною альтернативою телевізорам, які часто купують в класи. З її допомогою можна шукати інформацію в інтернеті, запускати відео з Ютуб, вмикати матеріал з флешки. Цей інструмент здатний замінити телевізор, комп’ютер і дошку для класу.

7.  За рахунок інтерактивності процес корекції в ІРЦ та інклюзивних класах перетворюється з пояснювально-ілюстрованого в діяльнісний, що підвищується активність дітей і ефективність проведеної роботи.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ