Як запам’ятовувати більше?
Вчені довели, що візуальна інформація сприймається і відтворюється швидше. Цей феномен називається ефект переваги зображення. Тому педагоги часто використовують допоміжний матеріал для навчання дітей. Чому це важливо для дітей ми розповімо у цій статті.
Раніше вчителі робили саморобні таблиці, плакати і картки на яких візуально зображали правило або послідовність дій, а також фото-приклади або супровідні картинки.
Потім на зміну прийшла покупна друкована або фабрична продукція, яка візуалізовувала інформацію, що необхідна дітям: постери, банери, картки, пазли та інші предмети.
Це було зручно і естетично, такі інструменти мали попит і стали незамінними на уроках. Однак, мінус в тому, що часто ці матеріали займають багато місця, складаються з декількох частин і плутається між собою, а також вимагають підготовки перед роботою (закріпити на дошці, роздати дітям, зібрати всі складові, провести роз’яснювальну бесіду і в кінці зібрати назад) .
Так виникла необхідність об’єднати всі візуальні супровідні матеріали в одному місці. Для цих цілей Бріолайт розробила інтерактивну підлогу спільно з педагогами.
Проведені кілька років тому дослідження показали, що люди здатні запам’ятовувати більше 2500 зображень, і відтворювати з точністю 90%, хоча учасники експерименту могли бачити зображення протягом всього 10 секунд. Точність відтворення рік потому дорівнювала 63%.
Згідно з тестами, якщо дані подаються в усній формі, людина запам’ятовує з них близько 10%, через 72 години. У випадку з зображеннями даний показник підвищується до 65%.
Навчальний контент нашого ПО обов’язково супроводжується зображеннями.
Рекомендуємо наше обладнання для навчання дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. У цей період вкрай важливо наситити дітей початковими знаннями та сформувати ряд асоціацій, щоб в старшій школі було легше впоратися з новою інформацією.
Наше оновлене ПО наповнене великою кількістю ефектів, які йдуть в ногу зі шкільною програмою.
Хотілося б відзначити ефекти пов’язані з розумінням часу по стрілочному годиннику, вивчення прапорів різних країн, ефекти на логопедію та інші, які забезпечують якісний всебічний розвиток дитини.
Крім безпосереднього використання інтерактивної підлоги на уроках, так само рекомендується включати її на перервах, щоб залучити в процес навчання дітей в ігровій формі.
З його допомогою проводять як індивідуальні, так і групові заняття (а також командні змагання).
Дизайнери підібрали велику кількість супровідного візуального матеріалу для ефективного навчання. Такий підхід створює чіткий асоціативний ряд для дитини, і буде зручний для педагога.