Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Де і в яких цілях використовується інтерактивна підлога

інтерактивна підлога купить в україні ціна

Нові технології рухають прогрес у всіх сферах. У цій статті ми розповімо про варіанти застосування інтерактивної підлоги з якими зіткнулася компанія Бріолайт.
Застосування проекційного розвиваючого ігрового комплексу Бріолайт, за рахунок взаємодії з динамічним зображенням на підлозі, в основі якого лежить програмна логіка, викликає зацікавленість не тільки у дітей, але і у дорослих. Тому початок нашого шляху було зі сфери реклами.

Реклама

Власники бізнесу завжди хотіли виділити свій бренд з сотень інших. Тому використовували різні способи залучення клієнтів. Запити на установку підлоги в якості реклами і засобу залучення уваги до магазину надходили часто. Але ми не хотіли зупинятися на досягнутому. Ефектів з логотипами було замало, і ми вирішили рухатися далі.
Хоча і зараз ми з радістю беремося за такі замовлення, адаптуємо ефекти під бренди і сфери їх діяльності.

Розваги

Наповнюючи нашу платформу ефектами, ми стали орієнтуватися на дитячу аудиторію. Так Бріолайт прийшла до сфери розваг.
Приводити дитину в дитячу кімнату, поки робиш покупки, стало нормальною практикою. І вдвічі приємніше, коли зробивши шопінг, і забираючи дитину, ти розумієш, що вона вивчила нові цифри або англійські слова. Так, все більше дитячих кімнат стали оснащувати інтерактивними комплексами, в т.ч. підлогами.

Реабілітація

Але вивчивши питання глибше, ми зрозуміли, що можемо бути корисні дітям з особливими потребами та педагогам, які з ними працюють. Застосування інтерактивного обладнання в такому ключі стало нормальною практикою в різних країнах.
Заняття за допомогою інтерактивної підлоги проводяться коррекційними педагогами з дітьми, які досягли трирічного віку і старше. Як правило, така необхідність виникає при рухових порушень, з метою поліпшення рівноваги, координації рухів у вертикальному положенні, поліпшення балансування, розвитку логічного мислення, пізнавальної активності.
Дізнавшись про можливості та про результати застосування сенсорної підлоги, представники дошкільної і шкільної освіти також були зацікавлені нашим продуктом.

Освіта

Необхідність утримувати увагу дітей супроводжує педагогів постійно. Додатково стоїть питання часу дітей на перервах.
У 2020 ми випустили нове ПЗ, в якому заглибилися в українську шкільну програму. Використовуючи інтерактивну підлогу, сформувати захоплюючий навчальний процес не складає труднощів, також як і закріплювати вивчений матеріал в ігровій формі на перервах.

Наше обладнання встановлено в школах, ІРЦ, дитячих садах, розважальних і торговельних центрах, і навіть в зоомагазині.
Ми з радістю беремося за будь-які замовлення і не боїмося нестандартних пропозицій, тому що кожна із сфер була чимось новим для нас.
Бріолайт бачить велике майбутнє в інтерактивній підлозі, а ви бачите ще більше і допомагаєте реалізовувати проекти в нових місцях, створювати програми та ігри.
Дякую Вам за довіру і нестандартні ідеї.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ