Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

FAQPage

Відповіді на часті питання

Відповіді на питання про інтерактивну підлогу Briolight.

Що таке інтерактивна підлога?

Це система з проектора, датчиків, з унікальним програмним забезпеченням, що включає велику кількість вправ, що сприяють розвитку пізнавальних процесів. Завдяки цьому, зображення проектується на підлогу і з ним можна взаємодіяти.

Як здійснюється монтаж?

Коробкове рішення, яке включає в себе проектор, датчики і комп’ютер розміщується під стелею, висота якого повинна бути від трьох до п’яти метрів – чим більше висота стелі, тим більшого розміру створюється проекція. Професійний монтаж інтерактивної підлоги здійснюють сертифіковані монтажники.

Що являють собою ефекти інтерактивної підлоги?

Наявність освітніх та корекційних проекцій – це головна складова якісної проекційної підлоги. Бріолайт, спільно з педагогами і психологами, розробили ряд ефектів (більше 80-ти), які необхідні для дитячого розвитку. А наші програмісти, додали можливість змінювати і налаштовувати ці ефекти, для їх адаптації і використання для різних дітей, з різними навичками. Крім цього, в нашому ПО є розважальні ефекти, які використовуються в ТРЦ і дитячих кімнатах.

Який розмір проекції інтерактивної підлоги?

Розмір проекції безпосередньо залежить від висоти стелі. При стандартній висоті стелі 3м, розмір проекції буде приблизно 1,3 х 2м. Важливо уточнити, що максимальна висота стелі для установки даного обладнання не більше 5 м.

Чи є можливість створення нових ефектів?

Створення ефектів – це довгий процес, який вимагає командної роботи психолога, педагога, програміста і дизайнера. Щорічно ми оновлюємо нашу колекцію ефектів, але якщо у вас є власні ідеї, то ви можете звернутися до наших фахівців, і в міру наших сил, ваша задумка буде реалізована.

Скільки буде працювати інтерактивна підлога?

Основним компонентом системи проекційної підлоги є ПО, яке не ламається. На конструктивні елементи (проектор, камери, інші), Бріолайт надає гарантію, при необхідності виконує обслуговування інтерактивної підлоги, із заміною несправних елементів, на нові. Після закінчення гарантії ви все одно можете звернутися до нашої технічної підтримки, але в цьому випадку ремонт або заміна компонентів не буде безкоштовною.

Відповіді на питання про інтерактивну пісочницю Briolight.

Из чого складається комплект пісочниці?

У комплекс входить настінний блок з проектором, модулем управління і сенсором; корпус пісочниці для піску; набір іграшок для вивчення різних груп тварин і інструкція з методологічними рекомендаціями для використання від психологів.

Для чого потрібен сенсор?

Даний елемент необхідний для виміру відстані до піску, після чого отримані від сенсора дані обробляються програмою, а потім відображає проектором рівнин, гір, морів та інших об’єктів.

Як встановити пісочницю?

Інтерактивний блок монтується на стіну на висоті 2,8 метра спеціально навченими монтажниками. Сам корпус з піском встановлюється на підлогу.

Для якої кількості людей розрахована пісочниця?

Вона може застосовуватися як під час індивідуальних занять з дитиною, так і для невеликих груп дітей. У стандартному варіанті пісочниця розрахована на групу не більше ніж з 6 дітей, якщо пісочниця розташована не під стіною.

Для якої вікової аудиторії підходить інтерактивна пісочниця?

Комплекс підходить для дітей, які досягли трирічного віку і старше, а також для дорослих, як арт-терапія.

Які розміри пісочниці?

Інтерактивна пісочниця «Бріолайт» оснащена ємністю 1120 х 700 мм. Висота пісочниці: 700 мм, в тому числі 200 мм глибина ємності. Розміри настінного електронного блоку: 530 х 400 х 200 мм

В якому місці краще встановити пісочницю?

Для отримання якісного, яскравого і чіткого зображення, ємність з піском повинна встановлюватися в затемнених приміщеннях, без потрапляння прямих сонячних променів на проекцію.

Який пісок використовується, як його очистити?

Як наповнення ємності використовується кварцовий пісок. Якщо ви хочете замінити пісок або його кількість з часом скоротилася, і ви бажаєте докупити його, то це можна зробити у нас. Просто зателефонуйте нашому менеджеру.

Відповіді на питання про iнтерактивну панель Briolight.

Від якого віку дітям можна проводити заняття з використанням інтерактивної панелі?

Проводити заняття з використанням інтерактивної панелі можна з дітьми, які досягли трирічного віку і старше.

Можно самостійно встановити програми з Play Market?

Ви можете самостійно встановити на неї платні та безкоштовні програми з Плей маркету, тим самим знаходячи все нові й нові програми для навчання дітей і корекції наявних у них порушень.

Можливо використовувати інтерактивну панель, як спосіб відеокоммунікаціі?

Так. Нашу панель можна використовувати для віддалених конференцій, нарад і дистанційного навчання.

 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ