fbpx
Соцмережі

Інтерактивна панель в дитячій реабілітації

Як застосовувати панель для реабілітації дітей

Реабілітаційні центри для дітей-інвалідів використовують різні сучасні методики, що дозволяють поліпшити ефективність комплексу реабілітаційних заходів. Створення інтерактивного середовища є однією з важливих складових сучасного процесу реабілітації, завдяки чому вдається розширити можливості дітей з обмеженими можливостями.

Використання інтерактивного устаткування в реабілітаційних центрах для дітей-інвалідів дозволяє розширити, збагатити знання дитини, сприяє розвитку умінь, навичок, завдяки чому реабілітаційні заходи стають набагато ефективніше, дозволяють поліпшити динаміку процесу психічного розвитку.

Інтерактивна панель являє собою пристрій, що дозволяє виконувати введення / виведення інформації, яка відображається на дисплеї високої чутливості. Управління інтерактивною панеллю здійснюється за допомогою дотику пальців або спеціальних тупокінцевий предметів. Особливістю інтерактивного устаткування є забезпечення повноцінної взаємодії з користувачем, залучення його в процес, що дозволяє використовувати його не тільки як розвагу, а й для навчання дітей з обмеженими можливостями. До переваг використання інтерактивного устаткування в корекційній роботі, відносяться:

– створення ігрового середовища з урахуванням корекційних завдань;
– різноманітність подачі розвиваючих матеріалів;
– регулювання складності, а також оптимального темпу виконання завдань кожною дитиною.

Сучасні інтерактивні панелі є повноцінною заміною комп’ютера, проектора, телевізору. Вони сприяють якісній, більш продуктивної і цікавої реабілітації, що підсилює результативність реабілітаційних заходів, шляхом одночасного впливу декількох технологій. Застосування інтерактивної панелі на реабілітаційних заняттях, переводить пояснювально-ілюстративний метод навчання в діяльнісний, що сприяє підвищенню активності дитини.

Група компаній, яка працює під торговою маркою «Бріолайт» протягом дванадцяти років створює інноваційне електронне обладнання, до якого відносяться інтерактивні пісочниці, підлоги, столи, а також LCD-панелі, і інші продукти. В розробці обладнання беруть участь не тільки IT-фахівці, дизайнери, а й залучаються кращі експерти медичних, технічних факультетів українських університетів – інженери, лікарі, вчені, педагоги, психологи. Крім цього, ми не тільки створюємо нові продукти, а й досліджуємо нові можливості електроніки в освіті, реабілітації, а також вдосконалюємо існуючі пристрої.

Апробація кожного інтерактивного продукту, медичний висновок ефективності, напрацювання показань, протипоказань, здійснюються спільно з Головним Управлінням «Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України» м.Київ. Устаткування, представлене нашою компанією, відповідає необхідним вимогам, рекомендується до застосування Міністерством освіти і науки України.

Торгова марка «Бріолайт» – єдиний на вітчизняному ринку виробник з повним циклом, що включає наукові дослідження, інженерні роботи, а також виробництво, складське зберігання, сервісні і монтажні підрозділи.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ