Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивна пісочниця 2021 року Briolight E

Інтерактивна пісочниця 2021 року Briolight E

Інтерактивна пісочниця Бріолайт Е – це перша проекційна пісочниця доповненої реальності в Україні, яка включає великий набір корекційних та освітніх вправ і режимів. 

Довгий час ми пропонували інтерактивну пісочницю з режимом “Ландшафт”, вона підкорила всіх психологів. Але ми допрацювали, поліпшили і створили абсолютно новий продукт. 

Інтерактивна пісочниця Бріолайт Е включає не менше 30 програм, що дозволяє використовувати її в дитячому садку, школі та корекційних кабінетах.

Зовнішній вигляд

Корпус пісочниці був повністю модернізований і поліпшений. Починаючи від функціональних характеристик, закінчуючи матеріалом, з якого вона зроблена. 

Матеріал корпусу – ламінований МДФ білого кольору. Для пісочниці Бріолайт S ми використовували виключно ДСП. У стандартній комплектації воно було кольору світлого дерева, а для індивідуальних замовлень колір міг вибирати замовник. Зараз опція обирати колір зберігається, але це збільшує термін поставки, оскільки пісочниця буде виготовлятися під замовлення. Ламінований МДФ вимагає набагато більше часу в виготовленні, але при цьому він набагато приємніший для контакту, а також має більш престижний зовнішній вигляд. Пісок не подряпає поверхню пісочниці, а забруднення можна легко стерти. 

Кути пісочниці – округлені. Маленькі діти, і ті, що сидять на стільці або колясці можуть контактувати з прямими кутами пісочниці, щоб повністю убезпечити корпус, було прийнято рішення зробити кути округленими. Крім цього, модульна конструкція дозволяє збільшити висоту пісочниці без додаткових креслень і створення нових проектів, але про це також слід попередити заздалегідь. Це буде корисно для фахівців, які часто працюють з дітьми на колясках. 

Полички для зберігання іграшок. У комплект поставки будь-якої нашої пісочниці включені фігурки тварин (дикі і\або домашні, і\або морські), кораблики і лопатки. Це стандартний набір для проведення пісочної терапії, яким користуються психологи, його можна розширювати самостійно, додаючи фігурки людей, фантазійних героїв, динозаврів і ін. Для їх зручного зберігання ми зробили полички в нижній тумбі пісочниці. Так, іграшки завжди в швидкому доступі у фахівця, безпосередньо біля пісочниці, і при цьому не створюють враження безладу в кабінеті. 

Дизайн. Для кращого занурення такого серйозного обладнання в інтер’єр дитячих реабілітаційних кімнат, класів початкової школи та інших приміщень, де бувають діти, ми відобразили на корпусі пісочниці африканське сафарі. Крім цього ми додали кольорову підсвітку корпусу з піском знизу, яка управляється пультом.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення пісочниці включає 30 ефектів. З них 10 спеціальних, і 20 універсальних. 

Спеціальні ефекти:

1. Ландшафт: побудова суші і моря, анімація хвиль, звуковий супровід.

2. Артефакти: пошук артефактів різних епох, країн, розмірів і цінності. Там можна знайти зруйновані колони з Греції, піратські кораблі, броню воїна, металевий спис і багато іншого. 

3-4. Побудуй місто, день; Побудуй місто, ніч. Два ефекту, які схожі, але занурюють в абсолютно різну атмосферу. Денне місто супроводжується шумом натовпу, звуком машин, а нічне місто наповнений звуком цвіркунів, дощу і тиші. Дитина може сам будувати свій світ, створювати міста, селища, селити в них тварин.

5. Скриня: весела гра, де дітям потрібно шукати скриню зі скарбами; ефект спрямований на розвиток дрібної моторики і призначений стимулювати дітей здійснювати рухи пальчиками, відкопуючи якомога більше скринь.

6-7. Марс; Місяць: ефекти призначені для проведення уроків астрономії; ефект Місяць побудований на основі реального знімка Місяця з супутника, а Марс ховає в собі безліч цікавих предметів (марсохід, ракета, астронавти і інше)

8. Коралові рифи: ефект для релаксації, створений за запитом психологів. Будуючи ландшафт, можна вирощувати корали і управляти рибками.

9. Екологія: ефект створений за запитом фахівців з ландшафтного парку, а також відповідає програмі підготовки дошкільнят; в піску можна викопати як різне сміття (пластик, картон, органіку) так і корисні копалини (вугілля, золото), а збоку з’явиться інформація, яка пояснить дітям як утилізувати сміття або інші цікаві факти.

10. Морський бій: захоплююча гра на джойстиках, де гравці повинні потопити корабель один одного.

11. Вулкан: ефект показує процес виверження вулкана.

12. Контурна карта: за допомогою квітів і контурних ліній педагог може пояснювати дітям географію і знайомити з поверхнею Землі, навчати роботі з картами і багато іншого.

Універсальні ефекти:

4 гри на активізацію (Білочки, Повітряні хокей і інше);

17 ігор на пізнання ( Букви, Цифри, Склади, Емоції, Рослини і інше)

2 гри на корекцію (Згадайка, Пірати)

Повний список ігор на пісочницю Бріолайт можна отримати, надіславши запит нашим менеджерам в Вайбер, телеграм, Ватсап або зателефонувавши по телефону, вказаному на нашому сайті.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ