Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивна стіна Бріолайт

інтерактивна стіна україна

На нашому сайті представлено не багато продуктів (інтерактивна підлога, пісочниця та панель), але всі вони виготовляються серійно, зазвичай вони є на нашому складі та можуть бути швидко доставлені покупцю. Але крім продажу цих продуктів до нас також звертаються з запитом реалізувати нестандартні та індивідуальні проекти. Деякі з них включають проект Інтерактивної стіни.

Нещодавно наша команда відвідала Харків, де ми знов встановили інтерактивну стіну Бріолайт в приватному розважальному центрі. 

Які переваги має інтерактивна стіна?

  1. Чутлива до торкань проекція. Взаємодіяти з проекційною стіною можна як за допомогою рук та пальчиків, так і з застосуванням додаткових інструментів (указка, м’яч та інше).
  2. Управління без пультів та мишок як на тач-панелі. Інтерактивні ефекти можна вмикати, вимикати торканнями (Наприклад, щоб вийти з ефекту необхідно двічі натиснути в верхньому правому куті).
  3. Велика бібліотека ефектів. На інтерактивну стіну встановлено 150 інтерактивних ефектів Бріолайт (Їх кількість можна зменшити або збільшити в залежності від задач та бюджету). 
  4. Навчальні та корекційні вправи. Крім розважальних ефектів в програмному забезпеченні інтерактивної стіни є багато матеріалу для навчання та реабілітації. Наприклад, Корекційна програма для розвитку предметного сприйняття “Дикі тварини”, що була розроблена командою Бріолайт спеціально для провідних закладів реабілітації в Україні. 

Інтерактивна стіна поєднує в собі переваги від проекційної інтерактивної підлоги та інтерактивної панелі з її сенсорним управлінням. Крім іншого інтерактивна стіна також має вільний вихід в інтернет (якщо в закладі є доступ до нього), тож без зайвих зусиль можна  демонструвати презентації, відтворювати відео на YouTube та інших сайтах, а також відображати інший матеріал.  

Але, від моменту замовлення до монтажу інтерактивної стіни проходить значно більше часу. Ми рекомендуємо звернутися до нас мінімум за місяць до дати, коли ви хочете використовувати стіну в роботі (відкриття розважальної кімнаті, презентація інтерактивної стіни в ІРЦ, святковий захід в торговому центрі та інше). 

Щоб отримати більше інформації про інтерактивну проекційну стіну, а також додатковий матеріал (фото та відео) дзвоніть за тел. (063/067/050) 258 15 15. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ