Currently set to Index
Currently set to No Follow
Соцмережі

Інтерактивні методики в реабілітації дітей

Червень 2019. Український центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України.

З 2018 році в Центрі впроваджені інтерактивні методики реабілітації завдяки благодійній допомозі компанії «Бріолайт»: комплекси «Інтегративна підлога», «Інтерактивна панель», «Інтерактивна пісочниця».

З 2007 року  «Бріолайт» є українським розробником електронних рішень для реабілітації, реклами, інтер`єрів і розваг. Офіс і виробництво розташовані в місті Миколаєві. До 2013 року виробник індивідуальних рішень для трейд маркетингу великих корпорацій (DiAgeo, MARS, McDonalds, PepsiCo, Samsung, Unilever) зі спеціалізацією в електроніці. З 2011 року здійснили ряд благодійних проектів в сфері реабілітації дітей з особливими потребами.

Заняття на комплексах «Інтерактивна панель», «Інтерактивна пісочниця» активно проводяться корекційними педагогами у дітей з 3 років з метою індукованого тренінгу ураженої руки у дітей з церебральним паралічем, формування мотиваційної поведінки у дітей з затримкою психічного розвитку до виконання певних рухів та пізнавальної активності в цілому. За 2018-2019 рр. близько 120 дітей отримали реабілітацію з використанням цих методик.

Заняття з використанням комплексу «Інтегративна підлога» використовується у дітей з руховими порушеннями, віком з 3 років і більше, з метою покращення рівноваги та координації рухів у вертикальному положенні, покращення балансування, розвитку логічного мислення та пізнавальної активності. Це перш за все гра, але ключовим компонентом цієї технології є можливість у дитини з обмеженими можливостями взаємодіяти з віртуальним середовищем, що працює за принципом біологічного зворотного зв’язку. Пропонуються набори вправ для кінцівок, на утримання тіла, а візуальна й звукова стимуляція викликає інтерес, підвищує мотивацію у дитини та бажання повторювати й надалі виконувати більш складні завдання. За 2018 рік курс занять отримало 67 дітей. Застосування інтерактивних методів реабілітації допомагає запроваджувати активні ігрові методики реабілітації у дітей, які дуже подобаються дітям і вони з задоволенням відвідують ці заняття.

 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ