Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивні технології для дефектолога

інтерактивна кімната для ребілітації дітей дефектолог україна

У наш час на ринку існує безліч інструментів, які створені урізноманітнити роботу дефектолога, відкрити нові форми, методи навчання і виховання, а також переглянути підходи до організації процесу занять з дітьми. 

Впровадження сучасного інтерактивного устаткування для роботи з дітьми з обмеженими можливостями здоров’я дуже ефективно, оскільки часто у таких дітей крім системного недорозвинення всіх компонентів мовної системи є дефіцит розвитку пізнавальної діяльності, мислення, вербальної пам’яті, уваги, бідний словниковий запас, недостатє уявлення про навколишній світ. Інтерактивні технології надають вчителю-дефектологу оптимальний комплекс засобів,за допомогою яких можна вирішувати корекційні завдання.

Для підвищення мотивації у дітей, а також поліпшення якості занять у кабінетах дитячої реабілітації Бріолайт розробив обладнання та професійне програмне забезпечення до нього. Уже понад 12 років дефектологами застосовуються продукти з інтерактивного комплексу Бріолайт, який складається з інтерактивної проекційної підлоги, інтерактивної пісочниці збільшеної реальності, інтерактивної мультитач панелі, інтерактивного розвиваючого столу, інтерактивного дзеркала з функцією запису аудіо та відео та іншого обладнання.

Але відзначимо, сучасні технології створені не для того, щоб повністю змінити роботу дефектолога, а скоріше вдосконалити і доповнити. 

Інноваційні технології поєднують прогресивні креативні технології та стереотипні елементи освіти, які довели свою ефективність в процесі педагогічної та корекційної діяльності.

І ефективність використання такого обладнання в першу чергу залежить від навичок фахівця, організації процесу, поставленої мети і обраного підходу. 

Для підвищення ефективності дефектологічних занять використовується двуполушарний підхід до навчання, коли словесні методи поєднуються із зоровими. 

Вибираючи професійне обладнання Бріолайт для роботи з дітьми з обмеженими можливостями здоров’я, фахівець отримує можливість застосовувати перспективні технології з можливістю індивідуальної корекції навчальних вправ,забезпечуючи при цьому кожній дитині адекватний темп засвоєння матеріалу. Налаштування всіх вправ з ПО Бріолайт дуже гнучке і вправи можуть бути підлаштовані під дітей з різними особливостями (Наприклад, в ефекті на активізацію та розвиток опорно-рухового апарату і уважності “Кроти”, лунки можуть бути розміщені таким чином, щоб дитина могла заїхати на ігрову область на візку (у формі літери П)).

Переваги інтерактивного комплексу Бріолайт для дефектологів:

 1. Професійне рішення для процесу дитячої реабілітації, розроблене спільно з практикуючими дефектологами, психологами та логопедами. 
 2. Фіксовані рівні складності (легко, нормально, складно), і крім цього всі заняття можуть бути індивідуально скориговані з урахуванням індивідуальних особливостей дитини.
 3. Підходить для контролю динаміки і відстеження просування по кожному конкретному учневі. 
 4. Допомагає зберегти мотивацію і зацікавленість дитини в процесі корекції. 
 5. Допомагає дитині відчути можливість досягти успіху і самостійність. 
 6. Різноманітний навчальний матеріал може бути розбитий на індивідуальні папки під кожного учня, що істотно прискорює процес застосування обладнання в умовах обмеженості часу заняття. 
 7. Комплект Бріолайт задіє відразу кілька аналізаторів ( “бачу”, “чую”, “відчуваю”).
 8. Велика бібліотека вправ, різноманітних за змістом, напрямками, складності, орієнтуватися в якій допоможуть функції “Фільтр” і “Генератор занять“.
 9. Може бути використано вчителем-дефектологом для демонстрації мультимедійних презентацій, фото / відео / аудіо матеріалу. 
 10. Приносять ефект наочності в заняття, додаючи інформаційну ємність, компактність, доступність, наочність і емоційну привабливість. 

Як висновок,  хочеться відзначити, що застосування продуктів Бріолайт дефектологами в Україні продемонструвало гарні результати. Фахівці наголошують на тому, що обладнання не тільки підвищило якість занять і мотивацію до навчання у дітей, а й полегшило працю дефектолога, створюючи широкі можливості для формування розвивального середовища на заняттях без використання великої кількості додаткового матеріалу. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ