Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивні технології для логопеда

обладнання для логопеда

Логопедична практика має в своєму арсеналі технології, спрямовані на своєчасну діагностику і максимальну корекцію мовних порушень. Сучасна логопедія знаходиться на кордоні дотику педагогіки, психології та медицини, тому вона використовує найбільш ефективні технології суміжних наук, що допомагають оптимізувати роботу вчителя-логопеда.

Використання в логопедичній роботі інформаційно-комп’ютерні технології забезпечує зворотний зв’язок між корекційно-виховною програмою і дитиною.

Фахівцями доведено, що у дітей з мовною патологією особливо важливо розвивати наочно-образне мислення. Опора на візуальний образ дуже важлива, так як при відтворенні тексту цей образ виникає в уяві і дитина розуміє цей текст. За результатами логопедичного моніторингу у дітей була відзначена позитивна динаміка в оволодінні правильним звуковідтворенням при використанні візуалізації образів за допомогою комп’ютерно-ігрових технологій.

Як показує практика, в останні роки кількість дітей, які мають мовні труднощі, зростає. Стандартизовані методи корекційної роботи не завжди дають очікувані результати, вимагають затрат часу попередньої підготовки і не залучають дітей. У зв’язку з цим пошук нових форм і методів стало щоденним заняттям у логопедів. Тому все частіше до нас почали надходити запити на спеціалізовані логопедичні інструменти.

Уже понад 12 років логопедами застосовуються продукти з інтерактивного комплексу Бріолайт, який складається з інтерактивної проекційної підлоги, інтерактивної пісочниці збільшеною реальності, інтерактивної мультитач панелі, інтерактивного розвиваючого столу, інтерактивного дзеркала з функцією запису аудіо та відео та іншого обладнання.

Додатково до цього, в 2020 ми розробили пакет “Логопедія”, який орієнтований не на первинну роботу логопеда, а для закріплення матеріалу, контролю динаміки розвитку, а також для залучення дитини до навчання шляхом гейміфікації занять. Ефекти з пакету “Логопедія” мають професійну українську озвучку диктора і музичний супровід. Вони були розроблені в рамках наукового співробітництва з практикуючими логопедами та психологами, які працюють з дітьми з інвалідністю.

Переваги використання інтерактивного комплексу Бріолайт логопедами:

 1. Професійне рішення для роботи з дітьми, розроблене спільно з практикуючими логопедами, в т.ч, які працюють з дітьми з ООП. 
 2. Рівні складності (легко, нормально, складно) і додаткові індивідуальні налаштування рівнів з урахуванням особливостей дитини.
 3. Інструменти для контролю динаміки і відстеження просування по кожному конкретному учневі. 
 4. Дозволяє використовувати на заняттях авторські презентації, мультимедійний контент, аудіо-фрагменти.
 5. Підходить для демонстрації (казок, уривків фільмів, авторських презентацій).
 6. Незамінні функції “Генератор занять”, “Фільтр” і можливість створювати індивідуальні папки під кожного учня або групи учнів, з різними авторськими налаштуваннями, що істотно прискорює процес застосування обладнання в умовах обмеженості часу заняття.
 7. Велика бібліотека вправ, різноманітна за змістом, напрямками, складності.
 8. Додає інформаційну ємність, наочність, компактність, доступність і емоційну привабливість, підвищуючи інтерес і мотивацію у дитини.
 9. Допомагає забезпечити емоційний комфорт на заняттях.

Але відзначимо, інтерактивні технології створені не для того, щоб повністю змінити роботу логопеда, а скоріше вдосконалити і доповнити її.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ