Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивні технології для психолога

Інтерактивні технології для психолога

Ігрова діяльність позитивно впливає на формування багатьох психічних процесів. Для правильного використання ігрових методик психологами, Бріолайт розробила комплекс інтерактивного обладнання, яке розраховане на дітей. Комплекс включає: інтерактивну проекційну підлогу, інтерактивну пісочницю доповненої реальності, інтерактивну мультитач панель, інтерактивний розвивальний стіл, інтерактивне дзеркало з функцією запису аудіо та відео та інше обладнання. 

Обладнання Бріолайт служить для психолога наочно-демонстраційним і практичним матеріалом для роботи з дітьми. На підлозі, так само як і на панелі і пісочниці є вільний вихід в інтернет, за допомогою якого можна демонструвати матеріал зі свого хмарного сховища, ролики на Ютуб, відтворювати фото та аудіо інформацію з різних сайтів і інше. Крім цього на панель можна встановлювати ігри та програми з Плей Маркету з педагогічними іграми, діагностичними методиками, психологічними тестами, наочним і практичним матеріалом. 

А дітям надається можливість виконувати психологічні завдання за допомогою безпосередньої роботи на дошці, пересування на підлозі або взаємодії з піском.

Інтерактивні технології, представлені компанією Бріолайт, дозволяють створювати різноманітні психологічні ситуації з використанням технологічних можливостей. 

Заняття з дітьми з використанням інтерактивного устаткування можуть проводиться як в індивідуальній, так і в груповій формах. Навколо пісочниці в стандартному корпусі може розміститися 6 дітей, стільки ж може бути задіяно для гри на підлозі (наприклад, командні завдання), до занять на панелі краще залучати одночасно не більше 3 дітей.

Така командна робота більш приваблива, оскільки завдання виконуються безпосередньо за допомогою своїх дій, що викликає у дітей позитивні емоції, і призводить до кращого засвоєння матеріалу.

Психолог, працюючи з дітьми, часто стикається: з гіперактивністю, низьким рівнем мотивації, низьким рівнем самоконтролю і організації і т.д. Саме для роботи з цими проблемами і було створено професійне рішення Бріолайт.З його допомогою, психолог швидко і якісно створює умови для залучення в процес заняття дітей, які відчувають труднощі психологічного характеру. Завдяки цьому увага краще зосереджується за рахунок яскравого наочного матеріалу і практичних дій; істотно підвищується мотивація до відвідування та активній роботі на заняттях.

Чого можна досягти, застосовуючи інтерактивне обладнання Бріолайт:

1.Розвиток великої і дрібної моторики: формування всіх видів праксису, візуально – моторної координації.

2.Сприйняття: впізнавання зображень предметів і характерних звуків; вибір предметів по слову ( «знайди», «де», «покажи», «знайди такий же») і частин цілого; впізнавання кольору і форм.

3.Пам’ять: запам’ятовування зображень і предметів, повторення звуків, слів, фраз і пропозицій.

4.Мова: розуміння мови; активна мова.

5.Сенсорика: формування сенсорних еталонів і елементарних математичних уявлень.

Крім цього, психолог може після кожного заняття швидко провести психологічну діагностику без використання додаткових матеріальних витрат (білий папір, олівці, наочний матеріал). Найкраще для цього підходить панель, яка дозволяє вивести текст методик, анкет, практичні завдання, наочні матеріали на екран. 

В цілому, використання інтерактивних технологій психологом створює ситуацію успіху для дітей, знижує стомлюваність, тримає в стабілізації їх працездатність, стабілізує фон настрою, підвищує інтерес до занять, що є яскравим показником значущості інтерактивного устаткування в корекційної процесі.

Повний список переваг, використання інтерактивного устаткування Бріолайт психологами:

  1. яскрава кольорова гамма привертає увагу дітей, розвиває пам’ять і мислення (зорова пам’ять);
  2. обладнання для демонстрації (казок, уривків фільмів з психологічної спрямованістю, авторських презентацій); 
  3. постійне чергування розумової діяльності з рухомою, а також можливість організувати час для релаксації з візуальним або аудіо супроводом; 
  4. ефективне і результативне заняття за рахунок застосування професійних інструментів психолога;
  5. велика бібліотека вправ, різноманітна за змістом, напрямками, складності, орієнтуватися в якій допоможуть функції “Фільтр” і “Генератор занять”;
  6. рівні складності (легко, нормально, складно), і налаштування з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, його віку та мети застосування того чи іншого ефекту;
  7. індивідуальні папки під кожного учня або групи учнів, з різними авторськими налаштуваннями, що істотно прискорює процес застосування обладнання в умовах обмеженості часу заняття.

Побудова кожного заняття з використанням інтерактивних технологій залежить від вікових і фізіологічних особливостей дитини, від структури дефекту у дітей з ОВЗ. Зазвичай воно є частиною традиційного заняття.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ