Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Кабінет терапії: Логопедичне дзеркало Бріолайт

лопедичне дзеркало для ірц та дитсадка купити україна

До складу інтерактивної кімнати Бріолайт входить логопедичне дзеркало. Воно необхідне для організації логопедичної роботи в дошкільних і шкільних установах, а також є незамінним інструментом для роботи дефектолога в ІРЦ. 

Найактивніше робота логопеда проходить в дошкільних установ, оскільки саме в цей період діти потребують постановку букв і звуків. Сучасний дитячий сад – це не просто місце, де діти проводять час до приходу батьків. Зараз десь є басейн для проведення гімнастики, десь скалодром для тренування опорно-рухового апарату, а десь кімнати терапії в т.ч з різним логопедичним обладнанням.  

Заняття за допомогою дзеркала проводяться логопедами практично з кожною дитиною на кожному сеансі. Часто логопеди мають не одне дзеркало, а кілька для різних методик і ситуацій. Застосовуються наступні види дзеркал:

 1. Велике настінне для групової роботи. 
 2. Середнє настільне для індивідуальних уроків.
 3. Дзеркало з отвором, в яке логопед поміщає обличчя і поки дитина дивиться на себе і робить гімнастику артикуляції, логопед дивиться на дитину прямо і стежить за її виконанням. 
 4. Підлогове дзеркало для активних дітей, яких складно посадити за робочий стіл.
 5. Маленьке кишенькове дзеркало для того щоб дитина спостерігала тільки рухи своїх губ і язика. 
 6. Дзеркало з функцією запису. Таке поставляється в складі інтерактивною кімнати Бріолайт. Модифікація настільного дзеркала для індивідуальної роботи з сучасною функцією запису аудіо-фрагмента до 1 хвилини. 

Зупинимося на останньому і розповімо, чим же воно може бути корисно. Дане логопедическое дзеркало застосовується для роботи з дітьми з вадами мовлення як логопедами, так і дефектологами. Компанія Бріолайт неодноразово поставляла ці дзеркала в ІРЦ, тому область їх застосування не обмежена дитячим садом або школою. 

Таке дзеркало буде корисно не тільки для виконання вправ на артикуляцію або тренування мовного дихання, але і допоможе дитині почути свою мову, а логопеду вказати на те, що необхідно виправити дитині. Раніше для цих цілей викладачам доводилося використовувати власні телефони і функцію “Диктофон”. Ми постаралися зібрати це в одному зручному інструменті.

Наше дзеркало зручно використовувати не тільки завдяки його функції запису. Воно забезпечене стійкою підставкою, яке не дає дзеркалу перевернутися. Кнопки виконані з яскравих кольорів і великого розміру, щоб дитині було цікаво їх натискати і працювати з інструментом. А також, логодзеркало – це дуже безпечне рішення для роботи з дітьми. Дзеркало виконано з акрилу – цей матеріал славиться своєю міцністю, він не б’ється і не ламається. Це убезпечить учнів від поранень, які можуть виникнути при роботі зі звичайним дзеркалом. На поверхні акрилу не можна залишити подряпини, що робить його довговічним і практичним. Плюсом також можна назвати округлені края дзеркала.

Відзначимо деякі характеристики логопедичного дзеркала Бріолайт:

 • час запису до 60 секунд;
 • новий запис видаляє попередній;
 • дозволяє записувати і відтворювати мову учня без спотворень його власним слуховим апаратом;
 • працює від мережі.

У планах компанії найближчим часом випустити вдосконалений продукт для логопедів, тому стежте за нашими оновленнями!

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ