fbpx
Соцмережі

Комплекс розвитку великої моторики для дітей

Комплекс розвитку великої моторики для дітей

Що собою являє комплекс розвитку великої моторики

Це великий інтерактивний (або неінтерактивний) екран з оптичним сенсором для виявлення координат тіла людини в просторі і передачі їх в корекційне ПО. Дана система передає координати людини інтерактивному додатку, яке представляє їх в ігровому вигляді. Системи такого типу дають можливість керувати програмами за допомогою рухів рук, ніг і тулуба.

На даний момент функцію в маркетингових цілях використовували такі компанії-гіганти як Puma (онлайн-примірка одягу), Coca-Cola (інтерактивна вітрина), Ikea (мотивуюча дзеркало) і багато інших.

Цілі використання комплексу

Компанія Бріолайт вирішила впровадити та використовувати цю технологію в корекційних цілях. Наші програми допомагають вирішувати завдання щодо поліпшення координації, великої (загальною) моторики і проблем праксису в легкій ігровій формі.

Велика моторика – це всі скоординовані рухи тіла, ніг, рук і всього, що пов’язано з роботою великих м’язів (стрибки, перекидання, ходьба). Згодом на велику моторику накладається розвиток дрібних м’язів.

На сьогоднішній день, доведена пряма залежність між розумовим розвитком дитини та її фізичним здоров’ям. По мірі розвитку у дітей всі складні фізичні рухи виконуються автоматично. І якщо в 2 роки малюкові доводиться контролювати свої рухи, то вже в 5 років він виконує їх без утруднень.

Однак, іноді діти потребують додаткового стимулювання розвитку загальної моторики, і рівномірному поєднанні цього процесу з розумовим навантаженням, для досягнення необхідного балансу. Саме для таких цілей підійде інтерактивна панель Бріолайт з додатковою функцією комплексу розвитку великої моторики.

Комплексне рішення – вигоди для покупця

Якщо ви плануєте купувати інтерактивну панель в вашу установу (садок, школу, ІРЦ і ін.), то ми рекомендуємо купувати панель з комплексом розвитку великої моторики.

Навіщо ця функція потрібна на панелі?

  • якщо ви встановите панель, а через деякий час зрозумієте, що такий інструмент вам необхідний, то в цілому випадку ви заплатите більше;
  • у вас буде відразу два інструменти в одному комплексом рішенні: панель зі своїми додатками і функціями, а також комплекс розвитку великої моторики зі своїми унікальними іграми і можливостями;
  • управління жестами створює додатковий вау-ефект. Таке обладнання не залишить байдужим нікого, хто його побачить: діти, педагоги, батьки, гості закладу;
  • технологія знаходиться в фазі активного вивчення і поліпшення, тому велика ймовірність, що оновлення комплексу будуть значно більші, а також він ще довго буде актуальними в роботі.

На даний момент комплекс розвитку великої моторики включає 6 додатків, але до кінця 2020 року Бріолайт планує випустити велике оновлення платформи, і тоді близько 100 ефектів з платформи стануть доступні для цього пристрою.

Система включена до складу нашої інтерактивної кімнати. Ресурсна кімната під ключ розробляється компанією індивідуально, і ви безпосередньо можете впливати на кількість обладнання і допоміжних предметів в ній.

Для покупки комплексу окремо, вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ