Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Корпоративна Методична База

Корпоративна Методична База для реабілітації інклюзія

Briolight Rehabilitation Wiki — це корпоративна методична база, що включає в собі методичні наробки психологів та дефектологів, що співпрацюють з нами; інструкції та рекомендації від наших технічних спеціалістів; інформацію про ефекти, що встановлені на обладнанні Бріолайт. Тут ми збираємо та систематизуємо результати наших наукових та методичних напрацювань, що пов’язані з інтерактивними технологіями в освіті та реабілітації. Нашу корпоративну методичну базу можно як читати, так і самостійно наповнювати власними спостереженнями, вправами, порадами.

Ця база була створена, щоб допомагати нашим клієнтам працювати на обладнанні Бріолайт та використовувати практичний досвід досвідчених користувачів для збільшення ефективності корекційних занять з інтерактивною підлогою, панелю або пісочницею

Для кого буде корисна?

База розрахована на клієнтів Бріолайт, що вже мають корекційне обладнання компанії. Вона призначена для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, педагогів, які працюють в закладах з інклюзивним навчанням, студентів профільних спеціальностей (психологів, логопедів, вчителів-реабілітологів, ерготерапевтів, соціальних працівників) та слухачів курсів підвищення кваліфікації за тематикою інклюзивного навчання. Крім того, вона також буде корисна фахівцям сфери корекційно-розвиткової та реабілітаційної діяльності, які прагнуть професійного зростання та розвитку за рахунок застосування новітнього обладнання.

Briolight Rehabilitation Wiki розрахована на фахівців, які безпосередньо працюють з дітьми з ООП. Мета створення бази – надати практичні рекомендації щодо включення різних видів інтерактивного інноваційного обладнання в загальний корекційно-розвитковий процес таких фахівців. 

Що можна знайти на сторінках бази?

База містить загальні рекомендації щодо застосування різних видів обладнання, специфіку використання з дітьми з різними психофізичними порушеннями.  

Окрему увагу приділено рекомендаціям по використанню різних видів інтерактивного обладнання Бріолайт. Також база містить опис всіх ігор та ефектів з рекомендаціями до застосування в корекційній та реабілітаційній діяльності, а також застереженнями до використання. 

Briolight Rehabilitation Wiki містить короткий опис обладнання, показання та обмеження при  використанні, специфіка застосування обладнання в різних сферах корекції та реабілітації. Основну увагу приділено корекційно-розвитковій діяльності з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах роботи команди фахівців інклюзивно-ресурсного центру. 

Практична користь від застосування бази?

Враховуючи, що використання обладнання є невід’ємною частиною загального процесу корекції, виникла необхідність створення технологій застосування інтерактивного обладнання в корекційно-розвитковій  відновлювальній діяльності з дітьми з особливими освітніми потребами. 

Зазначимо, що як будь-який метод або технологія застосування інтерактивного інноваційного обладнання буде ефективним тільки при умові включення у загальний комплекс корекційно-розвиткової діяльності. Запропоновані вправи, модифікації відомих ігор, вправ або методик дають можливість фахівцям зробити процес одночасно ефективним та цікавим для самої дитини, мотивуючим її як на співпрацю із дорослим, так і на досягнення результату у виконанні завдань. Ознайомившись із запропонованими технологіями, фахівець одночасно отримує вже готовий інструментарій для роботи та поле для власної творчості для досягнення конкретних цілей з окремою дитиною або порушенням.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ