fbpx
Соцмережі

Людниковий період ✅

Інтерв’ю засновника компанії Бріолайт Андрія Васильєва

Проект студентів Миколаївського університету ЧНУ ім. Петра Могили «Людникова період» був створений для того, щоб ознайомити аудиторію з найбільш відомими особистостями міста. Героєм однієї з передач став Андрій Васильєв – засновник компанії «Briolight». Сьогодні бренд є єдиним в Україні спеціалізованим виробником інноваційних електронних рішень для реабілітаційних, інклюзивних центрів, реклами, інтер’єрів, розваг, з повним циклом, що включає наукові дослідження, інженерні роботи, а також виробництво, складське зберігання, сервісні і монтажні підрозділи.

Назва торгової марки перекладається як «живий світ», що є дуже символічним, адже робота компанії пов’язана безпосередньо з проекціями, інтерактивними винаходами. За час існування компанії було створено ряд рішень для великих корпорацій (McDonalds, PepsiCo, Samsung, інших), а також здійснено ряд благодійних проектів в сфері реабілітації для дітей з обмеженими можливостями.

В даний час компанія «Briolight» спеціалізується на створенні електронного обладнання для сенсорних кімнат в реабілітаційних центрах, класів інклюзивних шкіл, до якого відносяться:

Інтерактивна підлога. Комплекс Briolight S, складається з проектора, датчиків, завдяки яким здійснюється взаємодія з проекційним зображенням на підлозі.

Інтерактивна пісочниця. Складається з натурального піску, і проектора, який описує цей пісок, в залежності від того, що з нього роблять – море, гори. Такий продукт не тільки заспокоює, але і розважає. Інтерактивна пісочниця, включаючи елементи сенсорно – тактильної терапії, вже протягом декількох років успішно застосовується не тільки в психотерапії та психокорекції, але і в якості елемента арт – терапії для релаксації дорослих, при перевтомі під час вагітності.

Інтерактивна панель. Екран на підлоговій стійці з колесами, яка легко переміщується. Її діагональ залежить від моделі 108 см або 80 см. І це найбільш зручний розмір для занять з дітьми. Більше не потребується для інтерактивного навчання з дітьми.

Унікальне програмне забезпечення інтерактивного устаткування складається з величезної кількості вправ, що розвивають увагу, мислення, пам’ять, пізнавальні процеси сприйняття. Застосування сучасного інтерактивного устаткування, дозволяє поліпшити ефективність комплексу реабілітаційних заходів, адже завдяки створенню інтерактивного середовища вдається значно розширити можливості дітей з обмеженими можливостями.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ