Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Монтаж інтерактивної панелі Бріолайт🔌

монтаж інтерактивної панелі в україні

Інтерактивна панель Бріолайт це великий монітор, який схожий за функціями з планшетом, оскільки надає можливість сенсорно управляти всім, що він відображає на високочутливому екрані з великою роздільною здатністю.

У цій статті ми розглянемо який варіант монтажу краще, і як здійснювати монтаж інтерактивної панелі самостійно.

Найчастіше панель встановлюють для освітніх і реабілітаційних цілей в школи, дитячі сади, ІРЦ, центри корекції, кабінети психологів. Також останнім часом сенсорні панелі отримали популярність в сфері розваг: торгові і розважальні центри, кімнати дозвілля та дитячого відпочинку, кафе, музеї.

Способи монтажу

Стандартний варіант установки такого мультитач екрану (до 10 торкань) – це пересувна стійка зі спеціальним стопорами, які допомагають панелі бути стійкою і не їздити по підлозі тоді, коли це не потрібно.

Але деякі клієнти просять монтаж на кронштейн, щоб панель була закріплена за певною кімнатою. Такий варіант не означає неможливість її самостійно пересунути, однак необхідно буде зробити демонтаж панелі, після свердлити стіну в новій кімнаті для кронштейна, і з нуля здійснювати монтаж панелі на новому місці.

Переміщення стійки між кімнатами більш просте, воно можливе в будь-який момент без додаткових пристосувань.

Доставка і монтаж

У вартість інтерактивної панелі Бріолайт входить доставка, проте вартість монтажу не включена. Якщо покупка здійснюється комплексно (панель + інтерактивна підлога / інтерактивна пісочниця), то наші монтажники безкоштовно встановлюють панель разом з іншим обладнанням, яке вони привезуть.

У всіх інших випадках монтаж інтерактивної панелі лежить на покупцях, але не варто цього боятися. По суті, монтаж інтерактивної панелі мало чим не відрізняється від монтажу телевізора на кронштейн. З цим може впорається два чоловіки або один, який мав досвід установки електронного устаткування.

Панель доставляється компанією Нова Пошта адресною доставкою. При відправці ми якісно пакуємо панель на нашому виробництві, а після компанія-перевізник встановлює flexbox (лати), щоб товар прийшов до клієнта в цілісності.

Монтаж панелі на стіну за допомогою кронштейна і монтаж на стійку мало чим відрізняється. У цих способів є свої особливості: стійку необхідно попередньо зібрати, але монтаж на кронштейн менш зручний через близькість до стіни. Розберемо монтаж по пунктам.

  1. Передпідготовка. Сама панель складається з екрану і комп’ютера ззаду. Перш ніж починати монтаж, слід зібрати стійку або встановити планку на стіну.
  2. Монтаж комп’ютера. З правого боку планки є кріплення під комп’ютер, необхідно встановити на нього комп’ютер. Закріпити його слід до клацання і таким чином, щоб кнопка включення виходила справа.
  3. Монтаж екрану. Необхідно розмістити мультитач екран зі зміщенням на місце, що залишилося з лівого боку. Найбільш зручно підключати його удвох. Одна людина тримає тач екран, а другий тим часом підключає кілька роз’ємів до комп’ютера. Коли панель підключена, чіпляємо екран на гаки, а внизу фіксуємо на два поворотних страхових затиску.

Наш варіант монтажу не повинен викликати складнощів. Але якщо у Вас виникли питання, можете зателефонувати нашим технікам по тел .: (093) 355-10-01

Після установки панель готова до використання, вона не вимагає ніяких додаткових налаштувань. Програмне забезпечення і необхідні додатки вже встановлені. Надалі, ви зможете самостійно поповнювати колекцію додатків з Плеймаркета або докуповувати пакети оновлень Бріолайт (при наявності доступу до інтернету).

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ