Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Обслуговування інтерактивних продуктів Бріолайт

інтерактивне обладнання україна

Інтерактивні продукти Бріолайт – це високотехнологічне електронне обладнання, яке створено для корекційних та освітніх цілей великою командою фахівців. Їх конструкція, сумісність комплектуючих, програмне забезпечення було розроблено та протестовано в Україні нашими досвідченими співробітниками. Над ним працювали: конструктори, програмісти, інженери, педагоги, психологи, тестувальники, збирачі, дизайнери. Тому, як і будь-яке складне і дороге обладнання воно вимагає правильного догляду та обслуговування.

Купуючи автомобіль, ми знаємо, що повинні робити планове ТО, купуючи дорогий телефон, ми вкутуємо його в чохол, захисне скло і не забуваємо протирати від бруду і пилу. Так само і з нашими інтерактивами. Для того, щоб забезпечити довгу роботу, потрібно правильно стежити за ним і дбайливо ставиться.

При монтажі ми розповідаємо, що інтерактивну підлогу потрібно вимикати на 15 хвилин кожні 4 години, розповідаємо, що пісок не можна кидати в інтерактивний блок пісочниці, розповідаємо, що не варто сильно трясти стійку з панеллю. І найголовніше, розповідаємо, що ми рекомендуємо робити чистку інтерактивних блоків підлоги і пісочниці 1-2 рази на рік, в залежності від частоти використання.

Серйозне обладнання вимагає серйозного ставлення до нього, і ми з радістю займемося профілактичним чищенням, закладемо в плани монтажу Вашу установу і приїдемо на його обслуговування.

Чим це Вам допоможе?

Це дозволить позбутися від потенційних проблем, забезпечить якісну, безперебійну роботу систем. В обслуговування входить:

 • діагностика несправностей
 • чистка від пилу і бруду;
 • заміна пошкоджених комплектуючих;
 • заміна допоміжних елементів;
 • оновлення програмного забезпечення;
 • перевстановлення програмного забезпечення;
 • запобігання можливих проблем;
 • усунення інших питань.

Інтерактивне обладнання являє собою складну систему, що включає інноваційні технології, тому самостійно виявити причину несправності й усунути її, без наявності необхідних знань, досвіду, комплектуючих, просто неможливо.
Також варто враховувати те, що на апараті встановлені три гарантійні пломби. Якщо ви самостійно будете розкривати корпус, то цілісність гарантійних пломб буде порушена, що призведе до втрати права на гарантійний. Це зроблено для того, щоб обмежити доступ некваліфікованих фахівців до інтерактивного блоку. Будь-які зовнішні дії можуть безпосередньо вплинути на працездатність обладнання і його термін служби. Тому в рамках дії гарантії не відкривайте самостійно корпус інтерактивної пілоги або пісочниці.

При використанні інтерактивних панелей, пісочниць, підлог, слід пам’ятати, що їх обслуговування зобов’язані виконувати тільки кваліфіковані фахівці.
Наша компанія, що пропонує інтерактивне обладнання власного виробництва для дитячих установ, реабілітаційних, інклюзивних центрів, єдина в Україні з повним циклом виробництва в країні. Тому виконання обслуговування навіть після закінчення гарантії рекомендовано також нашими фахівцями.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ