Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Переваги та недоліки анатомічного столу

Анатомічний стіл україна

Вивчення анатомії людини є важливою складовою програми навчання студентів медиків. Зазвичай, для цих цілей використовують спочатку підручники з анатомії і анатомічні атласи, а через деякий час академічні установи переходять до навчання з використанням людських трупів. Це невід’ємна частина навчання в медичних ВНЗ, яка не може бути виключена, незважаючи на свої недоліки (наприклад, фахівцями згадувалося, що проблеми зі здоров’ям головний недолік використання трупів, оскільки було доведено, що вплив хімікатів для бальзамування впливає на здоров’я людини). Але поліпшити перший етап, вивчення анатомії за допомогою паперового матеріалу нам вдалося. 

На сьогоднішній день, комп’ютерні технології надали альтернативу зображенням людини, його систем, їх зв’язку з підручників. Стіл анатомічної візуалізації надає студентам можливість переглядати точні людські зображення, які додатково дозволяють спостерігати навіть найглибші структури і зв’язку. Учні можуть бачити розміщення і взаємодію структур, щоб отримати цілісне уявлення. Такий стіл можна використовувати для того, щоб візуалізувати не тільки анатомію, а й патології. Студенти, які вже займалися за допомогою столу стверджують, що візуалізація патології з допомогою 3Д моделей більш зручна для вивчення, і крім цього вивчати тіло і його системи, в порівнянні з простим переглядом зображень з підручника або анатомічного атласу, дуже зручно і більш показово.

Анатомічний стіл Бріолайт забезпечений численними встановленими патологічними прикладами, які можна використовувати для оцінки та порівняння нормальних і аномальних анатомічних структур. 

Однак деякі люди стверджують, що ці зображення як і раніше двовимірних і не дозволяють студентам взаємодіяти з трупом. Розберемо переваги і недоліки столу анатомічної візуалізації від компанії Бріолайт. 

Переваги використання анатомічного столу

1. Можливість перегляду анатомії в реконструйованій площині і площині поперечного перерізу в порівнянні з переглядом фотознімків в підручнику.

2. Можливість обертати і розсікати анатомію, щоб краще візуалізувати різні системи тіла.

3. Можливість візуалізувати анатомію / патологію по відношенню до навколишніх тканин / органів.

4. Велика бібліотека матеріалу для підготовки студентів 2000 підготовлених слайдів з описами 1500 аудіозаписів з медицини та анатомії, 200 годин лекцій 1500 анімацій за темами: кардіологія, стоматологія, офтальмологія, ортопедія, фітнес, що охоплюють: патології, стану, процедури, діагностику, лікування

5. Віртуальний маркер і текстових фрагментів, які можна робити прямо під час уроку над зображенням тіла або органу з функцією збереження і закріплення. 

6. Функція пошуку всіх пов’язаних органів, слайдів і відео під назвою окремого органу. 

7. Допомагає уникнути раннього контакту непідготовленого студента з реальним трупом людини.  

8. Програмне забезпечення анатомічного столу регулярно оновлюється через Інтернет. Тому студенти завжди будуть отримувати актуальну інформацію та сучасні напрацювання. 

9. Преміальний продукт, який буде привертати увагу до навчального закладу, як українських студентів, так і зарубіжних. 

Недоліки застосування анатомічного столу

1. Відсутність української мови. Анатомічний стіл Бріолайт використовує найкраще американське програмне забезпечення, яке адаптоване під українську мову. Для більшості викладачів і студентів медичних ВНЗ англійська мова не є проблемою, але при покупці це необхідно враховувати. 

2. Відсутність моделі тварини. На сьогоднішній день програма не включає анатомічну модель тварини, але можливо в оновленні ця функція буде додана. 

3. Неможливість перегляду зображень позитронно-емісійної томографії або ультразвукових зображень.

4. Скептицизм деяких педагогів щодо раціональності застосування анатомічного столу під час підготовки студентів. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ