Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Переваги та недоліки інтерактивних столів

 

Інтерактивний стіл Бріолайт купить Україна для дітей

Інтерактивний стіл Бріолайт зібраний на основі інтерактивної панелі Бріолайт в форм-факторі столу. Його технічні характеристики повністю відповідають характеристикам інтерактивної панелі, які можна переглянути на сторінці продукту “Інтерактивна панель Бріолайт”, але горизонтальне розташування панелі має ряд переваг і недоліків.

Сьогодні існує явна тенденція до впровадження інтерактивного устаткування в дошкільні та шкільні освітні установи, яке використовується для процесу навчання дітей. Такі сучасні технології представлені інтерактивними столами і панелями, живою проекційною підлогою, пісочницею доповненої реальності, а також деяким іншим обладнанням. 

Ефективна інтеграція таких інструментів дозволяє вивести навчання в установі на новий рівень, і дотримати баланс між традиційним навчанням і мультимедійним середовищем, яке сьогодні оточує дітей. 

Цей підхід не тільки відкриває нові можливості для дітей, а й покращує умови праці педагога, які можуть швидко і якісно зберігати і допрацьовувати навчальний матеріал.

Так, наприклад, дефектолог отримує хороший інструмент без додаткового конструювання дидактичних ігор, роздавальних карток та інших дрібниць, які щодня використовуються ним для роботи. Педагог по творчості, може використовувати таке обладнання для уроків музики і малювання. Викладач математики може перевіряти пройдений матеріал швидкими інтерактивними тестами, які легко залучають учнів до процесу їх вирішення. 

Познайомимося ближче з інтерактивним столом. 

Інтерактивний стіл Бріолайт – це велика сенсорна панель (діагоналлю 80 см), яка представлена не на пересувний стійці, а оформлена в міцний і стійкий корпус столу з бездротовим підключенням до інтернету. Такий стіл оснащений потужним комп’ютером і підтримує технологію мультитач. Ця технологія дозволяє працювати відразу з декількома дітьми за одним пристроєм. Крім цього стіл включає спеціально розроблене програмне забезпечення, орієнтоване на дошкільнят і молодшу школу, а також можливість самостійно поповнювати список ігор для використання. Зараз, в цілому Інтерактивний стіл Бріолайт налічує 130 основних програм і кілька додаткових, які вже встановлені на ньому в момент отримання столу клієнтом. 

Недоліки

Визначимо основні недоліки столу в порівнянні з іншим інтерактивним обладнанням:

 • Робота з малими групами. Якщо ви планує працювати з групами дітей більше 6 чоловік, то краще розглянути інші варіанти обладнання. Стіл не призначений для ефективного застосування в освітніх цілях з групою дітей більшого розміру.
 • Навчання персоналу. Не кожен вчитель чи працівник ІРЦ готовий до роботи зі столом тут і зараз. Часто потрібен час, щоб педагог вивчив всі його можливості, спланував роботу з ним, як частина уроку. Через місяць активного використання стіл стане незамінним в процесі занять.
 • Вартість. Інтерактивний стіл коштує дорожче ніж Інтерактивна панель, тому в умовах обмеженості бюджету краще розглянути панель. Але якщо порівнювати вартість столу з інтерактивною підлогою, то недолік стане перевагою.

Переваги

Незважаючи на наявність деяких недоліків також можна виділити явні переваги інтерактивного столу:

 • Ефективність. Уже зараз застосування інтерактивних столів в процесі навчання показує в 2 рази більшу ефективність при вивченні нового матеріалу і залученні дітей до занять. 
 • Широкий спектр застосування. За допомогою одного інструменту можна вивчати математику, природознавство, мови, розвивати логічне мислення і творчі здібності. І це далеко не все.
 • Соціалізація. Педагоги ІРЦ, в яких застосовують цей інструмент, стверджують, що соціалізація їх вихованців покращилася в процесі спільної роботи над груповий і парними завданнями на інтерактивному столі.
 • Привабливість процесу. Програмне забезпечення інтерактивного столу Бріолайт зібрало в собі дуже багато захоплюючих ігор. У комплекті з незвичайною для дітей технологією досягається ВАУ-ефект, який надихає дітей і закликає їх краще опановувати нові знання.
 • Відсутність негативного досвіду. Фахівцями Бріолайт було розроблено ПЗ, яке виключає критику дитини. Ефекти терпляче чекають, поки користувач відповість на питання, а в разі неправильно відповіді говорить: “Спробуй ще “, що не вказує на помилку дитини, а стимулює знайти правильну відповідь. 
 • Зниження витрат на методичний матеріал і його зберігання. Всі ігри на інтерактивному столі можна розподілити по папках, в яких педагогу буде легко орієнтуватися. Плюс можна в будь-який момент додати туди свої додатки, презентації або файли електронно. Це економить особисті гроші педагога, гроші навчального закладу, а також місце для зберігання всіх матеріалів. 
 • Додаткові можливості. Крім безпосередніх завдань, які рекомендується виконувати за допомогою інтерактивного столу, педагог може використовувати його як засіб відображення тексту, відеороликів, презентацій або аудіо матеріалу.
 • Побічні переваги. Фахівці стверджують, що використання інтерактивного столу позитивно впливає на розвиток зорової пам’яті, мислення, уважності, а також сприяє розвитку порушень зорових функцій (глазодвигательной, бинокулярной і ін.).
 • Компактність. У порівнянні з інтерактивною підлогою або ж інтерактивною пісочницею, столик займає не більше місця, ніж парта для двох дітей. Тому він буде доречний в будь-якому місці.
 • Репутація закладу. Практика застосування таких столів довела, що проведення занять на ньому, підвищує активність і забезпечує життєрадісність дітей, роблячи перебування в навчальному закладі більш приємним. 

Інтерактивний стіл Бріолайт ми розглядаємо, як нестандартний варіант випуску інтерактивної панелі, тому окремої сторінки на сайті для цього продукту не виділено. Якщо говорити про вартість, то ми розробили кілька варіантів корпусу для інтерактивного столу:

 • преміальний (представлений на фото), його ціна становить +30 000 грн до актуальної ціни інтерактивної панелі;
 • бюджетний (фото за запитом), його ціна становить +10 000 грн до актуальної ціни інтерактивної панелі.

На завершення слід сказати, що не дивлячись на наявність недоліків, такий інструмент як інтерактивний стіл пропонує куди більше можливостей для навчальних закладів. Розвиток інтерактивних технологій дозволяє зрозуміти, що в наш час таке обладнання – це більше не розкіш, а необхідність для навчання дітей. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ