Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Післягарантійне обслуговування

Післягарантійне обслуговування

Компанія Бріолайт приділяє багато уваги сервісу і гарантійному обслуговуванню, що є основою політики нашої компанії. 

Бум на встановлення інтерактивного обладнання розпочався три роки назад, тому зараз гарантійний період у багатьох наших клієнтів вже минув, а необхідність користуватися обладнанням залишилася. Виникло питання, як подовжити строк служби обладнання, то зберегти його актуальність та безпечність?

У відповідь на це питання ми розробили гнучку систему післягарантійного обслуговування. Тепер, по закінченні гарантійного періоду власник товару може укласти платний договір на післягарантійне обслуговування.

Післягарантійне обслуговування являє собою перелік технічних заходів, які спрямовані на подовження або відновлення працездатності інтерактивного обладнання, що включає в себе: плановий/ позаплановий виїзд, чистку від пилу та бруду, перевірку зносу частин та з’єднань, інтернет-підтримка та додаткове налаштування від експерта технічної служби, інструктаж персоналу з роботи та техніки безпеки, встановлення оновлення, знижки на запчастини, продукти, підвищення кваліфікації (перелік залежить від обраного пакету післягарантійного обслуговування).

Ми пропонуємо такі пакети сервісного обслуговування:

 1. «Економ» (2500 грн/рік) – 1 плановий виїзд на рік або 60 хвилин підтримки через інтернет, месенджери або телефон. Включає знижки: 5% на запчастини; 2% на будь-який продукт Бріолайт. 
 2. «Профі» (5000 грн/рік) – 2 планових виїзди на рік або один позаплановий або 300 хвилин підтримки через інтернет, месенджери або телефон. Включає знижки: 20% на запчастини та наступне оновлення програм; 10% на будь-який інтерактивний продукт; 25% на підвищення кваліфікації працівників з наданням свідоцтва державного зразка.
 3. «Індивідуальний» – виїзд спеціаліста за тарифом 500 грн/час.

А також пропонуємо комплексне оновлення Інтерактивної підлоги до версії Briolight E. Оновлення додасть такі унікальні функції:

 •  Розширена бібліотека інтерактивних ефектів до 150  програм.
 •  Генератор занять Бріолайт, що на основі порушень, які має дитина (або група дітей) самостійно за декілька секунд формує папку з рекомендованими ефектами.  
 •  Функція «Руки окремо від ніг». В звичайних інтерактивних підлогах елементи однаково реагують на руки, ноги та голову.
 •  Доступ до корпоративної методичної бази знань через інтернет. 
 •  Фільтр ефектів, що полегшує орієнтування в списку: наприклад, за кількістю дітей (для 1го або для 2х).
 •  Рівні складності з незалежними налаштуваннями.
 •  та інше.

Введення нових функцій допоможе значно підвищити ефективність занять, зменшити витрати часу на підготовку до занять, а в перспективі здійснити інтеграцію в єдиний корекційний комплекс з багатьма іншими продуктами потужної корекційної платформи. Дізнатися вартість оновлення можна за тел. 063 103 35 35.

Чому варто обрати додаткове сервісне обслуговування ?

 • Висококваліфіковані сервісні інженери та техніки, які постійно підвищують рівень знань та вмінь по роботі з інтерактивним обладнанням.
 • Проведення сервісного обслуговування лише у відповідності до стандартів нашого виробництва.
 • Оперативне реагування на звернення клієнтів та швидка сервісна допомога.
 • Готовність вирішувати питання у віддаленому форматі по інтернету в зручний для Вас час.
 • Висока якість надання послуг завдяки використанню лише рекомендованих та оригінальних запасних частин та матеріалів для нашого обладнання.

Дізнатися більше інформації про сервісні послуги, післягарантійне обслуговування та оновлення інтерактивної підлоги можна за телефоном: 063 103 35 35.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ