fbpx
Соцмережі

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності для Мобільного застосунку “Давай Говорити”

 

Цей документ ( “Політика” ) є невід’ємною частиною Угоди на використання мобільного застосунку “Давай Говорити” без прийняття умов цієї Політики користування програмою неможливе.

Справжня Політика визначає, як і які дані про користувачів збирають розробники програми “Давай Говорити”, як з ними поводиться і використовують в подальшому. Політика діє відносно мобільного застосунку “Давай Говорити”.

Текст цієї Політики розміщений і постійно доступний на Сайті https://briolight.com/policy

При завантаженні та установці мобільного застосунку “Давай Говорити”, Ви в повному обсязі приймаєте умови цієї Політики і висловлюєте свою добровільну згоду на обробку Ваших даних способом і в цілях як це описано в цій Політиці. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, будь ласка, відмовтеся від завантаження мобільного застосунку “Давай Говорити”.

Розробник програми “Давай Говорити” має право час від часу змінювати і/або доповнювати справжню Політику без попереднього письмового повідомлення користувачів. Вам необхідно з періодичністю раз на три календарних дні знайомитися з цією Політикою на предмет внесених до неї змін і/або доповнень. Якщо Ви продовжуєте користуватися мобільним застосунком “Давай Говорити”, Ви погоджуєтесь з новою редакцією Політики.

Деякі технічні терміни, які використовуються в цій Політиці, даються без розшифровки. Якщо Вам не знайомий будь-який термін, будь ласка, ознайомтеся з його змістом на загальнодоступних ресурсах в мережі Інтернет. Якщо значення терміну не прояснилося, зв’яжіться з розробниками програми “Давай Говорити” (контактні дані розробників програми “Давай Говорити” вказані в Розділі 4 Політики), ми спробуємо Вам допомогти.

 

1. Мета обробки Ваших даних

Жодні дані користувачів мобільного застосунку “Давай Говорити” не збираються розробниками програми “Давай Говорити”.

2. Дані про Вас, що збираються і обробляються розробниками програми “Давай Говорити”.

Користування застосунком “Давай Говорити” є анонімним.

3. Інші обов’язки сторін

У разі Вашого звернення до розробника програми “Давай Говорити”, розробник програми “Давай Говорити” має право запросити додаткові дані, необхідні для розгляду відповідного запиту. При ненаданні таких даних розгляд запиту здійснено не буде.

4. Контакти

При виникненні питань щодо цієї Політики або обробки і використання Ваших даних в зв’язку з використанням мобільного застосунку “Давай Говорити”, Ви можете звернутися по електронній пошті: s8@briolight.com Ваш запит обов’язково повинен включати ім’я та іншу інформацію, необхідну для всебічного і повного розгляду вашого запиту.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ