fbpx
Соцмережі

Що ви не знали про інтерактивну пісочницю?

проекційна пісочниця Україна

Компанія Бріолайт створює за власними розробками не тільки інтерактивні пісочниці, а й унікальне програмне забезпечення до них. Система інтерактивної пісочниці призначена для торгових, розвиваючих, корекційних центрів, а також для шкіл і дитячих садків. Однак, грунтуючись на наш досвід, ми зустрічали і встановлювали таке обладнання в природні парки, музеї, приватні кабінети психологів, магазини і навіть в звичайні будинки людей. Але багато хто до цих пір не розуміють призначення даного продукту, і знають далеко не про всі його особливості. Тому ми написали статтю з інформацією про проекційну пісочницю, яку ви, напевно, не знали. 

Перший цікавий факт, інтерактивна пісочниця застосовується не тільки для дітей. Застосування інтерактивної пісочниці для підлітків і дорослих у світовій практиці дуже поширене. Часто, причина криється в мало розвиненій дрібній моториці, розладах емоційної сфери, гиперактивном синдромі, різних психологічних травмах. В останні роки саме остання причина набирає популярності. При психологічній допомозі, вона дозволяє розслабитися, виговоритися психологу, розкрити справжні причини внутрішнього неспокою.

Сучасні заклади практикують інтерактивну пісочницю при відновленні після інсульту, а деякі використовують як терапію для вагітних. 

Другий цікавий факт криється в причинах такого інтересу фахівців до пісочної терапії в такій великій кількості сфер. Психологи давно стверджують, що людині дуже важливо відчувати себе Творцем і Будівельником. І першим, хто став використовувати пісок, як інструмент для терапії був англійський дитячий психотерапевт Маргарет Ловенфельд в 1929 році. Це поклало початок безлічі написаних після праць, практик, роздумів і експериментів. Що привело до створення інтерактивної пісочниці в наш час. З точки зору юнгианской психології, вважається що протягом курсу пісочної терапії відбувається самолікування, самозцілення клієнта. Це і пояснює таку широку область застосування.  

Третій цікавий факт – методи і цілі використання проекційної пісочниці. Є два методи: самостійне використання і групове заняття. Залежно від індивідуальних потреб, для роботи з пісочницею можна формувати невеликі групи. Це дуже актуально для дітей, оскільки розвивається такий потрібний навик, як робота в команді. Проектор пісочниці кріпиться до стіни під стелею, а іноді до стелі, що дозволяє дітям оточувати резервуар з піском, і грати в ньому невеликими групами.

Що на рахунок цілей, то часто пісочниця виступає не тільки в якості терапії, але і сприяють вивченню географії. При роботі з інтерактивною пісочницею, навіть у зовсім маленьких дітей формуються базові поняття основ географії, так як проектор буде висвітлювати поглиблення як воду (синім, імітуючи хвилі), рівнини (зеленим), а височини як гори (з білими верхівками). У комплекті з обов’язковими міні-іграшками тварин, рослин і споруд, а також педагогом, можна досягти гарних знань з географії початкового шкільного рівня. 

Четвертий важливий факт, який вам необхідно знати. Для заповнення ємності використовується спеціальний сертифікований кварцовий пісок, який через певний час бажано міняти, оскільки він не підлягає чищенню. Ви можете змінювати його самостійно. Можна використовувати очищений митий річковий пісок або навіть кінетичний (пісок, який тримає форму), зберігаючи кількість такою же, скільки засипали при установці. Але в будь-якому випадку, ми рекомендуємо запитувати сертифікати на пісок у продавця. Також ви можете купити новий пісок для інтерактивних пісочниць в нашій компанії. Однак, варто враховувати вартість доставки за тарифами перевізника. 

П’ятий факт полягає в комплексному підході до реабілітації дітей з ООП. Використання сучасних методик в реабілітаційних центрах для дітей з обмеженими можливостями, до якої відноситься інтерактивна пісочниця, дозволяє поліпшити ефективність комплексу реабілітаційних заходів. Ми завжди рекомендуємо купувати інтерактивну кімнату, оскільки інструменти комплексно працюють краще і ефективніше. Ви самостійно можете переглянути перелік обладнання, який рекомендований для дітей з ООП на сайті Верховної Ради України. Створення інтерактивного середовища є невід’ємною частиною навчання і реабілітаційних процесів, що сприяють розширенню можливостей дітей – інвалідів.

Застосування пісочниці Бріолайт буде ефективним в процесі навчання і корекції для розумово відсталих дітей, аутистів, дітей з синдромом Дауна, тих, які страждають на ДЦП, що мають моторні порушення. Під час ігрового процесу дитина задіює дотик, слух, зір, що дозволяє нормалізувати його психоемоційний стан, підвищує мотивацію до гри, розвиває моторну спритність, знижує парестезію, збільшує сенсорне сприйняття.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ