fbpx
Соцмережі

Школа майбутнього

шкільне обладнання україна

Технології школи майбутнього

Поняття «інтерактивність» міцно увійшло в життя сучасної людини, і використовується в різних сферах. Не виключенням стала і освіта, адже саме завдяки інтерактивності, звична для багатьох школа, перетворилася в «школу майбутнього», яку діти відвідують з величезним задоволенням. Чим же вона відрізняється від звичайних шкільних установ? Розповімо в цій статті.

Основними елементами навчального процесу в школі майбутнього, звичайно ж, є сучасне високотехнологічне інтерактивне обладнання. Таке представлене на українському ринку нашою компанією Бріолайт. Всі мультимедійні системи власного виробництва, в розробці яких беруть участь кращі фахівці медичних і технічних факультетів українських ВНЗ – доктора, інженери, а також педагоги.

Використання сучасних гаджетів і інтерактивного устаткування для нового покоління, є дуже важливим моментом, адже вони:

– забезпечують повноцінну взаємодію з дитиною, втягують його в розвиваючий і повчальний процес;
– подають навчальний матеріал різноманітними способами, викликаючи зацікавленість дитини;
– дозволяють регулювати ступінь складності завдань, оптимальний темп їх виконання кожною дитиною.

Наше обладнання та навчальні ефекти до нього розроблені спеціально для навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожен продукт має свою спрямованість і унікальні можливості. Для вивчення основ географії відмінно підійде інтерактивна пісочниця, для вирішення логічних завдань і тестів – панель, для вивчення мов ми створили масу ефектів для інтерактивної підлоги.

Але слід уточнити, що кожен продукт також має багато інших ефектів з різних шкільних предметів: математика, література, програмування, музика, образотворче мистецтво та багато інших.
У розвинених країнах існує таке поняття, як STEM – освіта, це сучасна методика навчання з використанням спеціальних програм, які готують учнів до успішного працевлаштування, сприяють набуттю навичок в області технологій, математики, науки. Саме STEM – освіту успішно використовує інноваційні технології, до яких відноситься інтерактивна підлога, пісочниця, панель.

Сьогодні інноваційні технології є чудовою альтернативою комп’ютеру, проектору, телевізору. У розважальній формі вони дозволяють дитині вивчити історію, літературу, географію, англійську мову, краще засвоїти пройдений матеріал, розвивають різні навички у дітей (пам’ять, логіку, мислення, увагу, фантазію, інші), навчають самостійно приймати рішення, працювати в команді. Навчання з використанням інтерактивних пристроїв, сприяє створенню зв’язку технологій з навколишнім світом дитини, і не вимагає просиджування за партою з початку до закінчення уроку.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ