fbpx
Соцмережі

Технології та STEM-тенденції в освіті

Обладнання для освіти
На фото зображено обладнання Бріолайт.
Що ж таке STEM-освіта?

В освіті часто застосовується термін “STEM” – Science, Technology, Еngineering, Мathematics, що перекладається як Наука, Технології, Інженерія, Математика. Це сучасна методика навчання з використанням програм, що готує учнів до успішного працевлаштування та сприяє набуттю навичок в області технологій, математики, науки.

Такий підхід об’єднує природничонауковий компонент і інноваційні технології. Так, технології використовують навіть у вивченні творчих, художніх дисциплін. Наприклад, навчання музикантів проходить з використанням комп’ютерних програм для створення музичних творів.

Але не тільки музиканти зможуть досягти успіху при STEM-навчанні. Промисловий дизайн, архітектура, індустріальна естетика і багато інших напрямків знаходять свою популярність за допомогою STEM.

Інструментами для цього виду навчання можуть стати наші інтерактивні товари: підлога, пісочниця, панель та інші продукти, представлені на українському ринку.

STEM в розвинених країнах застосовується починаючи з молодших класів початкової школи.

Як зрозуміти, що ваша дитина потребує STEM?

Якщо дитині подобається збирати LEGO, із задоволенням грає в Minecraft, якщо вона намагається дістатися до ноутбука і подивитися, що ж знаходиться за екраном або під клавіатурою, в захваті від таких серіалів як Теорія великого вибуху або є прихильником Нілу де Грасса Тайсона, одного з найпопулярніших вчених сьогодні, то він готовий до STEM навчання.

Але навіть якщо Ви не знайшли в цьому описі своїх дітей, то ми все одно рекомендуємо замислитися про STEM, тому що за цими тенденціями майбутнє.

Діти, які займаються в STEM класах, оснащених сучасним обладнанням, можуть використовувати підлогу в якості арени для моделей з радіокеруванням, працювати у віртуальній реальності, QR-кодами, а завдяки пісочниці втілювати в реальність всі свої фантазії, що сприяє розвитку рухливості, уяви, поліпшенню навичок командної роботи та соціалізації.

Які двері це відкриє для дітей?

В майбутньому така дитина зможе стати частиною колонії на Марсі, адже фактична експедиція на Марс наближається з кожним днем. Долучитися до створення телепорту, де стрілятимуть пасажирами, які сидять в капсулах, через трубу над землею. Розробники говорять, що це стане можливим вже через чотири роки. Спілкуватися з роботами, тому дайте дитині пізнати техніку зараз, щоб потім він міг нею керувати.

Країни в яких вже прийняли STEM освіту: Китай, Канада, США, Австралія, Туреччина.

Потреби в STEM-фахівцях ростуть в 2 рази швидше, ніж в інших професіях, тому що STEM розвиває здатності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування і критичного мислення.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ