fbpx
Соцмережі

Відповіді на типові запитання по інтерактивній підлозі

інтерактивна підлога купити україна ціна

Інтерактивна підлога Briolight. Відповіді на питання

Новинкою в каррекційній, розважальній і освітній сфері є інтерактивна підлога Briolight, яка активно використовується в школах, дитячих садах, розважальних центрах для дітей і дорослих, а також в інклюзивно – реабілітаційних центрах при проведенні реабілітаційних заходів для дітей з обмеженими можливостями.
Виходячи з того, що дане обладнання є для багатьох незнайомим, у споживачів часто виникають різні питання щодо високотехнологічного обладнання.

1. Що таке інтерактивна підлога? Це система з проектора, датчиків, з унікальним програмним забезпеченням, що включає велику кількість вправ, що сприяють розвитку пізнавальних процесів. Завдяки цьому, зображення проектується на підлогу і з ним можна взаємодіяти.

2. Як здійснюється монтаж? Коробкове рішення, яке включає в себе проектор, датчики і комп’ютер розміщується під стелею, висота якого повинна бути від трьох до п’яти метрів – чим більше висота стелі, тим більшого розміру створюється проекція. Професійний монтаж інтерактивної підлоги здійснюють сертифіковані монтажники.

3. Що являють собою ефекти інтерактивної підлоги? Наявність освітніх та корекційних проекцій – це головна складова якісної проекційної підлоги. Бріолайт, спільно з педагогами і психологами, розробили ряд ефектів (більше 80-ти), які необхідні для дитячого розвитку. А наші програмісти, додали можливість змінювати і налаштовувати ці ефекти, для їх адаптації і використання для різних дітей, з різними навичками. Крім цього, в нашому ПО є розважальні ефекти, які використовуються в ТРЦ і дитячих кімнатах.

4. Який розмір проекції інтерактивної підлоги? Розмір проекції безпосередньо залежить від висоти стелі. При стандартній висоті стелі 3м, розмір проекції буде приблизно 1,3 х 2м. Важливо уточнити, що максимальна висота стелі для установки даного обладнання не більше 5 м.

5. Чи є можливість створення нових ефектів? Створення ефектів – це довгий процес, який вимагає командної роботи психолога, педагога, програміста і дизайнера. Щорічно ми оновлюємо нашу колекцію ефектів, але якщо у вас є власні ідеї, то ви можете звернутися до наших фахівців, і в міру наших сил, ваша задумка буде реалізована.

6. Скільки буде працювати інтерактивна підлога? Основним компонентом системи проекційної підлоги є ПО, яке не ламається. На конструктивні елементи (проектор, камери, інші), Бріолайт надає гарантію, при необхідності виконує обслуговування інтерактивної підлоги, із заміною несправних елементів, на нові. Після закінчення гарантії ви все одно можете звернутися до нашої технічної підтримки, але в цьому випадку ремонт або заміна компонентів не буде безкоштовною.

Для уточнення інших питань, щодо інтерактивної підлоги, професійну консультацію можна отримати у спеціалістів «Бріолайт», а також дізнатися ціну нестандартного замовлення інтерактивного комплексу.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ