fbpx
Соцмережі

Відповіді на типові запитання про інтерактивну пісочницю

інтерактивна пісочниця для реабілітації

Інтерактивна пісочниця Briolight. Відповіді на питання

Купуючи високотехнологічне сучасне обладнання для розважальних центрів, дитячих садків, шкіл або ІРЦ, до якого належить інтерактивна пісочниця Briolight S, виникає ряд питань:

1. Из чого складається комплект пісочниці? У комплекс входить настінний блок з проектором, модулем управління і сенсором; корпус пісочниці для піску; набір іграшок для вивчення різних груп тварин і інструкція з методологічними рекомендаціями для використання від психологів.

2. Для чого потрібен сенсор? Даний елемент необхідний для виміру відстані до піску, після чого отримані від сенсора дані обробляються програмою, а потім відображає проектором рівнин, гір, морів та інших об’єктів.

3. Як встановити пісочницю? Інтерактивний блок монтується на стіну на висоті 2,8 метра спеціально навченими монтажниками. Сам корпус з піском встановлюється на підлогу.

4. Для якої кількості людей розрахована пісочниця? Вона може застосовуватися як під час індивідуальних занять з дитиною, так і для невеликих груп дітей. У стандартному варіанті пісочниця розрахована на групу не більше ніж з 6 дітей, якщо пісочниця розташована не під стіною.

5. Для якої вікової аудиторії підходить інтерактивна пісочниця? Комплекс підходить для дітей, які досягли трирічного віку і старше, а також для дорослих, як арт-терапія.

6. Які розміри пісочниці? Інтерактивна пісочниця «Бріолайт» оснащена ємністю 1120 х 700 мм. Висота пісочниці: 700 мм, в тому числі 200 мм глибина ємності. Розміри настінного електронного блоку: 530 х 400 х 200 мм

7. В якому місці краще встановити пісочницю? Для отримання якісного, яскравого і чіткого зображення, ємність з піском повинна встановлюватися в затемнених приміщеннях, без потрапляння прямих сонячних променів на проекцію.

8. Який пісок використовується, як його очистити? Як наповнення ємності використовується кварцовий пісок. Якщо ви хочете замінити пісок або його кількість з часом скоротилася, і ви бажаєте докупити його, то це можна зробити у нас. Просто зателефонуйте нашому менеджеру.

Якщо ми не відповіли на всі питання, то Ви можете зв’язатися з нами і задати  питання по телефону: (063)\ (067) \(050) 258 15 15 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ