fbpx
Соцмережі

Відповіді на типові запитання про панелі

Інтерактивна панель Бріолайт

Інтерактивна панель Briolight. Відповіді на питання.

Сьогодні багато шкіл, дитячих садків, інших установ, вживають в процесі навчання інтерактивні LCD – панелі. На українському ринку інтерактивне обладнання власної розробки для навчання, реабілітації, презентацій та іншого пропонує компанія Бріолайт. У нашому асортименті є інтерактивна панель в декількох варіації на базі різних операційних систем. Сьогодні відповімо на запитання про неї, які найчастіше отримуємо.

Де використовуються інтерактивні панелі? У школах, дитячих садах, інклюзивних та реабілітаційних центрах. Але ви також можете купить панель без пакета наших програм для установки її в магазини, офіси, склади або торгові центри.

Що собою являє? Це своєрідний удосконалені потужний комп’ютер з системою Android або Windows, що включає вправи та ігри, які розвивають пізнавальні процеси, координацію рухів, моторику, праксис. Панель розміщена на підлоговій стійці, оснащеної колесами, що забезпечують мобільність обладнання. Це дозволяє переміщати панель в будь-яке зручний місце.

Навіщо потрібна панель? Це пристрій для взаємодії з інформацією, яка додає інтерактивності процесу навчання. З її допомогою можна не просто виводити на екран завдання, питання, вправи або презентації, але і паралельно вирішувати їх прямо на екрані без додаткових інструментів. Грубо кажучи це дуже великий планшет, який адаптований під освіту і реабілітацію, завдяки нашому програмного забезпечення.

Як відбувається управління? Управління інтерактивною панеллю здійснюється за допомогою дотику пальців. Відзначимо, що наша панель одночасно сприймає 10 торкань. Це дозволяє організувати роботу з панеллю відразу групі людей.

Можна підключати додаткове обладнання? Так, інтерактивна панель дозволяє підключити ноутбук, мікрофон, дошки балансувальні, контролери моторики (дрібної, великої). Додаткове обладнання поставляється окремо.

Яка діагональ пристрою? Інтерактивна панель має діагональ 80 або 108 сантиметрів. Дані розміри Найбільш зручні для занять з дітьми.

Чим відрізняється інтерактивна панель Briolight від моделей інших виробників? Головна фішка нашої інтерактивної дошки, якої немає в інших панелях – технологія Kinect, яку недавно ми успішно реалізували.

Як поміняти мову додатків? Бріолайт не впливає на наявність додатків на українській мові, оскільки деякі пропозиції НЕ є нашими власними розробками. У цьому випадку мова встановлює інша компанія. Більшість додатків розробляються англійською або російською мовою, оскільки це розширює географію користувачів. Але Бріолайт працює над створенням власного аналога, для забезпечення зручності. Відзначимо, що зараз в достатній кількості програм українською мовою вже працює на нашій панель.

Як встановити панель? Монтаж інтерактивної панелі здійснює покупець, оскільки конструкція інтерактивної панелі і стійки дуже проста. Але наші фахівці можуть провести телефонну консультацію, якщо виникнуть питання. Для установки буде потрібно базовий набір інструментів і двоє людей.

Отримати більш детальну інформацію про інтерактивної панелі, можна зв’язавшись з фахівцями компанії.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ