Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Як не дати себе обманути?

інтерактивна підлога для дитсадку купить в україні

Китайську або українську інтерактивну підлогу встановили вам

Бріолайт як компанія, яка з 2007 року займається інтерактивами, помітила випадки непорядності на ринку інтерактивних технологій в останні роки.

Ми не хочемо, щоб у покупців, яких обдурили з товаром недобросовісні продавці, склалося погане враження про всю сферу інтерактивних продуктів. Прагнучи розвивати її і покращувати, хочемо поділитися інформацією, на що варто звернути увагу при купівлі і прийомі Інтерактивної підлоги. Але в цілому, процедура прийому будь якого товару, має включати етап перевірки технічних показників на відповідність тендерним або заявленим характеристикам. 

Основна відмінна риса неякісного товару – низька ціна в порівнянні з середньоринковою. Різниця в ціні між якісним продуктом і його китайською адаптацією часом досягає до 100 тис. грн. Які ризики виникають при такій економії:

 • Афера з продукцією, яка не відповідає технічному завданню тендера
 • Б/у комплектуючі або товар з обмеженим набором можливостей
 • Відсутність гарантії
 • Небезпечна конструкція
 • Не включена вартість монтажу
 • Відсутність освітніх, реабілітаційних ефектів
 • Відсутність української мови інтерфейсу
 • Платне обслуговування
 • Відсутність заявлених продавцем функцій
 • і багато іншого

Економія повинна бути розумною, а продукт, незважаючи на ціну зобов’язаний бути якісним і відповідати заявленим характеристикам. Не соромтеся бути незручним клієнтом для продавця: задавайте питання, просить сертифікати, живі фото з установок, запитуйте єдиний корпус (це єдиний повністю безпечний варіант монтажу для дитячих установ), перевіряйте в Інтернеті характеристики того, що вам привозить продавець, пошукайте інформацію про продавця в Фейсбуці. Так, написавши в пошуку в Фейсбук “інтерактивна підлога Бріолайт” ви зможете побачити десятки відгуків від різних установ про які ми не просили, але яким ми дуже вдячні! Рекомендуємо зробити те саме, з іншими виробниками.

Як можна себе убезпечити? Запросити онлайн-демонстрацію обладнання і конкретних функцій. У такому випадку деякі продавці просто не можуть продемонструвати заявлені ними ж функції, і відмовляються від демонстрації обладнання. На жаль, зараз складно переконатися в чесності продавця, тому що фото і відео можна підробити, а характеристики комплектуючих придумати або “намалювати” згідно тендерних.

Ми не раз чули, що купивши інтерактивну підлогу не у нас, клієнт не може її використовувати в роботі з дітьми. Низька якість проектованого екрана і відсутність необхідний ефектів зводить нанівець витрачені зусилля на його покупку.

Наша служба турботи про клієнтів склала інструкцію, як вивести такого продавця на чисту воду і не заплатити шахраям. Сподіваємося, що вона буде корисною!

Рекомендації щодо перевірки відповідності обладнання

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ