fbpx
Соцмережі

Як правильно обрати інтерактивну панель

Інтерактивна панель

Як не помилитися з вибором інтерактивної панелі для роботи з дітьми

Зараз на ринку десятки різних пропозицій інтерактивних панелей. Всі вони відрізняються розміром, ПО, країною виробництва та унікальними можливостями. На що потрібно звернути увагу і вибрати саме те, що потрібно ми розповімо в цій статті.

Ідеальним варіантом для навчання, проведення презентацій, є інтерактивна панель. На українському ринку таке обладнання представлено нашою компанією Бріолайт, яка спеціалізується на виробництві високотехнологічних систем за власними розробками. При виборі інтерактивної панелі слід враховувати різні чинники.

Для занять з дітьми найбільш оптимальним і зручним варіантом є інтерактивний LCD – екран з діагоналлю 108 або 81 сантиметр. У нас він розміщений на стійці підлогового типу, оснащеної колесами, за рахунок чого забезпечується мобільність інтерактивної панелі, перестановка в будь-яке місце, при необхідності.

Також необхідно враховувати для якої цільової аудиторії буде використовуватися панель – для дітей дошкільного, молодшого шкільного віку, старшокласників або дорослих. Якщо інтерактивна панель застосовується для невеликої аудиторії, буде достатньо пристрою невеликого розміру. Вибираючи панель, слід знати специфіку матеріалу, з яким буде здійснюватися робота – робота з графікою на професійному рівні, ігри з малюками, інше.

Використання панелі Бріолайт забезпечує динамічний розвиток з урахуванням фізіологічних вікових особливостей, підходять для індивідуальних, а також занять з невеликими групами. Дидактичні ігри, вправи, які включає вбудований комп’ютер, сприяють розвитку:

  • основних пізнавальних процесів;
  • координації рухів;
  • праксису;
  • великої моторики.

Завдяки модульній конструкції стійки, є можливість підключення до інтерактивної панелі додаткового обладнання – контролерів великий, дрібної моторики, балансувальних пристроїв, мікрофонів, ноутбуків, яке поставляється окремо. Інтерактивна панель оснащена унікальним українським програмним забезпеченням, потужний комп’ютер з системою Android дозволяє користувачам встановлювати додатки з Google Play або інших ресурсів.

Важливим фактором при виборі системи, є можливість виготовлення інтерактивної панелі Бріолайт нестандартного великого розміру, ціну якої необхідно уточнювати у менеджера.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ