3D mapping: як створили інтерактивну проекцію
Технологія 3D mapping є аудіовізуальним контентом, що представляє собою 3D проекцію, за допомогою якої вдається проектувати різні відео, зображення, на будь-яку поверхню. Застосування даної технології змінило уявлення про рекламу, освіту, реабілітацію, і звичайно ж сферу розваг.
Одним із сучасних продуктів, створених на основі технології 3D mapping, є інтерактивна підлога та пісочниця, представлена в асортименті Бріолайт. Інтерактивні продукти Briolight – це власна розробка нашої компанії, над створенням яких працювали кращі фахівці: психологи, логопеди, педагоги, дизайнери та програмісти.
Створювали інтерактивні проекції в якості цікавої розваги для дитячих установ, розважальних, розвиваючих центрів, а також в рекламних цілях. Але сьогодні такі продукти активно використовуються в школах, дитячих садах, а також в реабілітаційно – інклюзивних центрах для роботи з дітьми з обмеженими фізичними можливостями. Застосування проекційної пісочниці та “розумної” підлоги з технологією 3D mapping, сприяє загальному розвитку дітей, а також підвищує ефективність реабілітаційних заходів.
Унікальна особливість технології 3D mapping полягає в тому, що поки людина не потрапляє під промінь проектора, проекція знаходиться в спокійному стані, але як тільки рука, нога, інша частина тіла потрапляє під промінь, проекція оживає, і зображення починає взаємодіяти з людиною.
Застосування високотехнологічного інтерактивного обладнання в реабілітації забезпечує всебічний розвиток дітей – інвалідів, дозволяє їм взаємодіяти з віртуальним середовищем, принцип роботи якої полягає в отриманні біологічного зворотного зв’язку, а також сприяє:
– поліпшенню рівноваги, балансування;
– розвитку дрібної, великої моторики, координації рухів у вертикальному положенні;
– розвитку пізнавальної активності, логічного мислення;
– відновлення втрачених функцій.
Займатися із застосуванням інтерактивної підлоги та інтерактивної пісочниці можуть діти, які досягли трирічного віку і старше. Завдяки візуальної та звукової стимуляції у дітей підвищується мотивація, бажання повторювати, виконувати завдання підвищеної складності в подальшому.