Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивні методики: порушення опорно-рухового апарату

інтерактивна підлога купити Україна

Використання інтерактивних технологій для роботи з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату почалося давно.

Першими, хто почав професійно використовувати інтерактивне обладнання в фізичній реабілітації дітей та дорослих в європейських реабілітаційних медичних установах була голландська компанія-виробник Nyoyn зі своєю інтерактивної стіною Nebula. Вона відрізняється від проекційних технологій, які використовуються нашою компанією зараз. Замість інтерактивної проекції, на звичайну стіну встановлюється панель з безліччю лед-ламп. Зовнішня оболонка складається з загартованого скла. Комп’ютер обробляє інформацію про те, де на поверхні скла трапляється дотик і видає велике рухоме зображення за допомогою ламп. А зміна гри відбувалася за допомогою зміни фізичних карток в боксі для зчитування інформації з них. 

Методика застосування такої стіни показала дуже хороші результати в європейських установах, і задумка почала трансформуватися і вдосконалюватися. Так з’явилися проекційні стіни, підлоги і пісочниці. Робота з ними не вимагає зберігання карток, а зміна ігор може відбуватися як за допомогою пульта, так і автоматично. А також немає необхідності встановлювати панель-накладку, товщина якої 13 см, а також немає скляної поверхні, яка може бути розбита. Проекція може бути інтерактивною просто на вашій підлозі / стіні. Ці відмінності не впливають на результати застосування інтерактивної технології для розвитку і стимулювання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, але роблять використання технології більш практичним. 

Інтерактивну підлогу Бріолайт можна використовувати в реабілітації та фізіотерапії, так як він дозволяє проводити індивідуальну та командну терапію, і виконувати ігрові і складні навчальні дії. Вона вже успішно інтегрована в програми реабілітації дефектологів, психологів і фізіотерапевтів. Вона є одним з основних інструментів працівників ІРЦ, шкіл і дитячих садків, що мають справу з інклюзивною освітою. Також підлога може використовуватися просто для створення невимушеної атмосфери в цих же або будь-яких інших установах для стимулювання дитини виконувати рухову активність, підготовки і налаштування на реабілітаційне заняття. 

Інтерактивні продукти Бріолайт також можна застосовувати в освітніх цілях дітей з руховими порушеннями, розвивати свої моторні навички і вчиться соціальній взаємодії в змагальних іграх. Таким чином, соціалізуючись, така дитина може  покращувати свій фізичний стан, здійснюючи рухову активність; навчатися; стати членом команди, змагаючись в тестах. Це все можливо за рахунок детальних і точних налаштувань, які може задавати викладач індивідуально, або ж вибирати готові шаблони налаштувань.  

Хорошим місцем для командної роботи дитини з порушеннями опорно-рухового апарату може стати інтерактивна пісочниця Бріолайт. У ній кілька дітей одночасно може працювати над досягненням спільної мети. Так, педагог може дати завдання команді дітей “Побудувати місце для життя свинки, коники, рибки та гірничого козлик”, а після простежити як діти поділять тварин, хто візьме яке завдання, хто стане лідером в колективі і багато іншого. З більш старшою групою пісочниця дає можливість вивчати основи географії, природознавства, історії, де дитина буде безперервно розвивати дрібну моторику. 

 Устаткування Бріолайт дозволяє дітям без нагляду грати в різні розвиваючі ігри, що також полегшує роботу вчителям. 

Програмне забезпечення Бріолайт надає широкий спектр контенту, відповідного для різних груп користувачів, а контент можна налаштовувати індивідуально або вибирати фіксовані рівні складності, дозволяючи гравцям з різними фізичними можливостями залишатися активними і грати з різними ефектами. Програмне забезпечення, розроблене для стимулювання гравців світлом, інтерактивністю і звуком, а дії, які користувачі можуть отримати від нього, включають розвиток загальної і дрібної моторики, пізнавальних процесів, художнього пізнання та ін. Устаткування легко адаптується під будь-які умови за рахунок того, що виробляється в Україні від початку і до кінця. Тому конструкція може бути підібрана індивідуально відповідно до потреб замовника.  

Продукти Бріолайт вже сьогодні використовуються в корекційних цілях з дітьми з різними порушеннями, а також для зближення людей і зміцнення соціальної згуртованості в школах, дитячих садах і ІРЦ.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ