Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Робота з інтерактивною пісочницею Бріолайт

Інтерактвна пісочниця Україна купити

Що таке інтерактивна пісочниця?

Інтерактивна пісочниця Бріолайт – це сучасний інструмент для психологів та дефектологів, який застосовується як частина процесу корекції та реабілітації, або для повноцінної пісочної терапії. Проекційна пісочниця стає для дитини зменшеною моделлю навколишнього світу, в якому дитина може занурити все, що її турбує. У використанні пісочної терапії є ряд переваг: 

  1. Розвиває дрібну моторику
  2. Стабілізує психологічний стан
  3. Покращує координацію рухів
  4. Покращує увагу і пам’ять
  5. Знімає напругу
  6. Розвиває сенсорне сприйняття
  7. Сприяє розвитку мовлення

Крім цього, доведено, що розвиток дрібної моторики за допомогою піску стимулює роботу мозку і емоційного розвитку, що в свою чергу позитивно позначається не тільки на дітях з порушеннями, а й на здорових. А за результатами незалежних оцінок, застосування інтерактивної пісочниці безпосередньо впливає на зниження рівня тривожності і підвищення самооцінки у дітей.

Які ігри є в інтерактивній пісочниці?

Для відповіді на це питання, для початку рекомендуємо ознайомиться з нашою статтею 10 ігор з інтерактивною пісочницею. 

Інтерактивна пісочниця Бріолайт включає універсальні гри (які присутні на всіх наших платформах) і спеціальні (які створені спеціально для інтерактивної пісочниці). 

Універсальні гри (в більшості) включають тести, логічні завдання, вивчення предметів за допомогою вибору правильної відповіді, торкаючись рукою до фотографії на піску. Вони використовуються в процесі корекції, як спосіб дізнатися щось нове, закріпити навички і зацікавитися процесом навчання.

Спеціальні гри працюють, оцінюючи ситуацію, побудовану на піску дитиною. Наприклад, ефект “Побудуй місто” не розміщує будинки на горах і водоймах. Тому виходячи з цієї інформації дитина сама вирішує, де йому розмістити будівлі, як буде виглядати його місто і яка в нього буде історія. Такі ефекти сприяють творчому самовираженню, появі здорової самооцінки, розкриттю прихованого потенціалу та впевненості в собі.

Ознайомитися з переліком спеціальних та універсальних ефектів інтерактивної пісочниці можна у наших менеджерів по тел. (063/050/067) -528-15-15

Організація заняття за допомогою інтерактивної пісочниці

Для організації уроку з застосуванням інтерактивної пісочниці Бріолайт Вам допоможуть наші рекомендації:

1. Відсутність критики. При використанні такого інструменту важливо створити для дитини безпечну зону, в якій він буде відчувати себе комфортно і не боятися втілювати в життя всі свої ідеї, які не будуть оцінюватися.

2. Творчий підхід. Розвивати фантазію і зробити атмосферу більш невимушеною допоможе історія, яку можна розвивати протягом усього заняття. Історія про казкових персонажів, передісторія, подача завдання в формі вірша. Це допоможе не тільки привернути увагу дітей, а й підключити їх до активного виконання завдань.

3. Оптимальна складність. Для того, щоб не відбити бажання займатися і при цьому не витрачати час даремно граючись у піску потрібно підбирати оптимальну складність завдання. В універсальних ефекти Бріолайт є три рівні складності (легкий, нормальний і складний), крім того, впливати на складність можна самостійно за допомогою налаштувань. Підібравши правильну складність завдання, можна ефективно розвивати моторне планування, що сприяє гармонійному розвитку.

4. Візуалізація матеріалу. Взаємодіючи з піском і формуючи букви, форми, материки, дитина краще засвоює знання. Тому ставши дитині не викладачем, а другом, можна проводити ефективні заняття і при цьому цікаві для дитини.

5. Боротьба зі страхами. Страхи в дошкільному віці – поширене явище, яке може доводити дитини до сильного нервового стану. Пісочна терапія активно застосовується для того, щоб відтворювати і вирішувати конфліктні життєві ситуації, моделювати пісочне простір, створюючи ту картину, яка допоможе діагностувати і побороти страхи у дитини.

Наприклад, психолог Юлія Володимирівна Рудоманенко з Одеси, яка давно застосовує інтерактивну пісочницю Бріолайт розібрала ситуацію конкуренції між братами: 

Брати. Від конкуренції до співпраці. Поділили простір порівну, кожен створив свій унікальний ландшафт внутрішнього світу. Один мріє бути пілотом, інший археологом. І пілоту і археологу потрібно напрацювати важлива якість – терпіння і вміння управляти емоційним станом. І починати треба з відносин між братами. Від бійок до поваги. Спочатку «світи» були розділені річкою, потім вирішили побудувати міст, який став символом взаєморозуміння. З кожної країни відправили на міст дипломатів для налагодження відносин. Іноді батьки несвідомо провокують дітей, братів і сестер, до конкуренції за їх увагу. А потім починають журитися, що діти не знаходять між собою спільну мову. Але якщо дитина зрозуміє, що йому завжди вистачає батьківської ласки, то він охоче приймає братика або сестричку, розуміючи, що кохання і рідних людей у нього тільки збільшиться.
ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ