fbpx
Соцмережі

Монтаж інтерактивної підлоги Бріолайт ⭐

ресурсна кімната під ключ

Що необхідно знати про монтаж

Як відбувається монтаж підлоги Бріолайт? Що очікувати від наших монтажників? Які послуги ми пропонуємо безкоштовно при монтажі? Ми рекомендуємо ознайомитися з цією статтею, якщо в вашому закладі планується монтаж нашої інтерактивної підлоги. 

Інтерактивна підлога – високотехнологічне електронне обладнання для сенсорних кімнат, ІРЦ, шкіл і дитячих садків, яка зобов’язана експлуатуватися з дотриманням норм і вимог. Але більш відповідальний процес це монтаж системи. Тому монтаж проекційних підлог Бріолайт здійснюється виключно сертифікованими монтажниками. До них відносяться співробітники Бріолайт з Миколаєва, які причетні до створення інтерактивної платформи, і 4 людини з інших куточків країни (Тернопіль і Суми), які пройшли навчання і отримали відповідний сертифікат.

Корпус інтерактивної підлоги Бріолайт кріпиться під стелю і складається з:
– комп’ютера з програмним забезпеченням і ефектами (платформа містить 158 ефектів);
– авторської оптичної системи, яка включає дві камери (реагує окремо на руки, окремо на ноги);
– широкоугольного яскравого проектора, який розташований горизонтально (згідно з правилами пожежної безпеки).

В першу чергу, при монтажі обладнання, яке встановлюється під стелею в єдиному корпусі, потрібно переконатися в його надійному закріпленні, враховуючи при цьому специфіку приміщення, де комплекс буде встановлюватися і працювати.
Важливо сказати, що монтаж в єдиному корпусі це єдиний безпечний варіант установки. При коробковому вирішенні дроти обладнання заховані, а складові комплексу надійно закріплені всередині корпусу.
Бріолайт пропонує модель інтерактивної підлоги, яка передбачає пожежобезпечне розташування проектора в горизонтальній площині. Розміщений під стелею, він не буде створювати перешкод в приміщенні, також це виключається пошкодження інтерактивної системи відвідувачами. Робота комплексу не залежить від зовнішніх джерел світла. Проекція навіть в сонячний день буде видна на підлозі і програма буде реагувати на рухи, але ми рекомендуємо затемнене приміщення (штори, ролети, жалюзі), так зображення буде барвистим.

Вага комплекту обладнання невелика (близько 10 кг), що прискорює його монтаж. Встановлюється блок на жорстких стелях, за допомогою закріплення до балок перекриття. Якщо стелі в приміщенні занадто високі, установка проектора здійснюється на спеціальне  кріплення (стандартно проектор кріпиться  на висоті не вище 5 метрів). Якщо стелі нижче 2,75 м, то краще вибрати інше приміщення для розташування проекційної підлоги.
Ми для деяких моделей ми проопонуємо сценічний лінолеум білого кольору, який монтажники закріплюють на місці за допомогою двостороннього будівельного скотчу. Темні підлоги і підлоги з малюнком знижують ефективність роботи з обладнанням.

Після закріплення корпусу монтажники приступають до підключення обладнання, для включення системи. Після цього завантажуються ефекти, вводяться налаштування. Для отримання якісного зображення, при першому підключенні системи обов’язково виконується точне калібрування проекції. Наші монтажники проведуть необхідні налаштування обладнання, і не забудуть про навчання персоналу роботі з інтерактивною підлогою.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ