fbpx
Соцмережі

Технологічна революція в соціальній реабілітації

Технологічна революція в соціальній реабілітації
Журнал Соціальна педіатрія та реабілітологія
Стаття власника Бріолайт Андрія Васильєва про революційне реабілітаційне обладнання

В цій статті ми розглянемо можливості розвитку засобів для реабілітації з точки зору виробника інноваційного електронного обладнання в контексті промислової революції 4.0.

Протягом останніх двохсот років людство стрибкообразно переходило до пару, електрики та комп’ютерів. Поряд з цим відбувався поступовий розвиток медицини та реабілітології, напрацювання методик, які зараз застосовуються в реабілітаційних закладах для дітей та дорослих.

В наш час відбувається четверта промислова революція. Вона передбачає масове впровадження кіберфізичних систем в життя людини. Клаус Шваб, засновник і беззмінний президент всесвітнього економічного форуму в Давосі, характеризує масштаб змін як безпрецедентний для історії людства. Зміни торкнуться всіх: відносини людини зі світом, з собою і з іншими людьми кардинально зміняться. Як розробники інтерактивних систем, ми очікуємо що це спричинить значно більший прорив у в реабілітології, ніж попередні три стадії.

З одного боку, зросте потреба суспільства в послугах реабілітації, оскільки революція 4.0 несе в собі значні ризики підвищення нестабільності. З іншого боку, технологічні тенденції як раз цієї революції відкривають широкі можливості розробки електронного обладнання для реабілітації та відповідної трансформації методик з метою підвищення їх ефективності.

Для майбутнього реабілітології найбільш важливими сучасними технологічними тенденціями є: розвиток доповненої та віртуальної реальності, 3D-друк та Big data.

Засоби віртуальної та доповненої реальності дозволяють створити індивідуальне «продовження» світу для кожної людини. Для людей з особливими потребами, це «продовження» є більш привабливим, ніж реальність, що мотивує їх до виконання вправ.

На даний момент в України розроблено ряд інтерактивних систем для реабілітації. До готових рішень належать: інтерактивні проекційні підлоги та стіни, великі інтерактивні LCD-екрани, системи на контролерах Kinect та Leap Motion. Протягом наступного місяця планується виведення на ринок двох нових продуктів: інтерактивної пісочниці та анатомічного столу. Є можливість перекладання методик на системи доповненої та віртуальної реальності.

Працює експериментальне виробництво контролерів для контролю натискань, світла та рухів, яке створює індивідуальні рішення на основі ідей лікарів. За допомогою 3D-друку ми маємо можливість створювати унікальні елементи корпусів, кнопки та джойстики для взаємодії з людиною. Лазером ми вирізаємо пластикові та дерев’яні елементи на замовлення.

Під Big data  розуміється обробка значних масивів даних. Для нас цілком можливо додати своїм продуктам функції, які будуть збирати для науково-дослідниціької проектів в реабілітології.

Під торговою маркою «Бріолайт» (briolight.com) наша команда створює програмне забезпечення, здійснює монтаж та обслуговування рішень для реабілітації з 2007 року. На даний момент ми маємо технічну можливість адаптувати методики реабілітації для їх використання зі всіма відомими засобами взаємодії людини з комп’ютером.

У лікарів та науковців в Україні з’являється унікальна можливість отримати консультацію, спробувати обладнання та взяти участь у створенні інтерактивних програм, які будуть ефективними в сфері реабілітації.

Для центрів та навчальних установ відкривається можливість комплектації систем з різними видами інтерактивності, залежно від потреб та спеціалізації закладів. Розташування розробників в Україні гарантує технічний сервіс для безперебійної роботи складного обладнання.

Технологічна революція в соціальній реабілітації

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ