Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Корисна інформація для роботи з інтерактивною підлогою

інтерактивна підлога купить в україні

Роботу з сучасними дітьми (будь то навчання або ж реабілітація) без використання інтерактивних методів і мультимедійних технологій важко уявити.
Таке обладнання дозволяє надавати навчальний матеріал як в традиційному, так і в більш доступному сприйнятті для дітей (візуально-вербальному вигляді).
Комбінуючи традиційні методи з інтерактивними технологіями можна досягти найбільшого ефекту для дітей.
В якості ефективного сучасного обладнання в реабілітаційних заходах та навчальному процесі використовується інтерактивна підлога.

Цілі і завдання

Основна мета його використання – рухова активність і навчальні завдання для дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також розумове і фізичне стимулювання.
У викладачів є можливість самостійно готувати матеріал і складати план заняття, а також вони можуть скористатися готовим функціоналом для того, щоб створювати і редагувати вже наявні ефекти. Заняття можуть проводитися як в індивідуальній, так і в груповій формі.
Інтерактивна підлога включає в себе ефекти, тести і заняття, а також при купівлі версії Briolight E клієнту надається доступ до корпоративної бази знань, яка поповнюється прикладами вправ до різних ефектів.
Застосування проекційної підлоги забезпечує всебічний розвиток дітей – інвалідів, за рахунок їх взаємодії з динамічним зображенням на підлозі, в основі якого лежить програмна логіка.

Інтерактивна підлога Бріолайт виконує відразу три завдання:

  • розвиток пізнавальної сфери учнів;
  • підвищення мотивації до навчання;
  • розвиток соціальних і рухових навичок.

Формування навчальної мотивації, особливо у дітей з важкими множинними порушеннями розвитку, основна робота педагога. Застосування нестандартних технологій сприяє підвищенню цієї мотивації у дітей, тому процес корекції / навчання відбуватиметься швидше. Займатися із застосуванням інтерактивної підлоги можуть діти, які досягли трирічного віку і старше, що дозволяє:

  • поліпшити рівновагу;
  • розвинути моторику, координацію рухів у вертикальному положенні;
  • поліпшити балансування;
  • розвинути пізнавальну активність, логічне мислення;
  • відновити втрачені функції.

Особливості використання

Незважаючи на те, що комплекс вважається швидше ігровим, його використання дозволяє дітям з обмеженими можливостями взаємодіяти з віртуальним середовищем, принцип роботи якої полягає в отриманні зворотного біологічного зв’язку. Завдяки візуальної та звукової стимуляції у дітей підвищується мотивація, бажання повторювати, виконувати завдання підвищеної складності в подальшому. Використання в реабілітаційному процесі інтерактивних методів, сприяє введенню активних ігрових методик реабілітації, які дуже подобаються дітям, підвищують їх інтерес.

Як показала практика, під час гри, діти забувають про хвороби, долають незручності, а часто і біль. Ігри підбираються залежно від темпераменту дитини, його фізіологічних і психологічних можливостей, а також унікальних особливостей.

Для вчителя – це можливість урізноманітнити процес навчання, застосовуючи інноваційні технологиии.

Для дітей – аутистів ми розробили гри, що підвищують здатність концентруватися, споглядати, а використання командних ігор сприяє розвитку спілкування, полегшення формування соціальних контактів.

Для учнів інклюзивних класів підлога сприяє розвитку пізнавальних процесів і рухових функцій в процесі ігрової діяльності.

А для учні з порушенням розвитку, які дуже важко йдуть на контакт, були розроблені яскраві проекції, які привертають їхню увагу – вони нехай і ніяково, але починають знайомство з ним, насторожено спостерігаючи, як після невеликого дотику до підлоги відбуваються зміни.

І відзначимо, що інтерактивна підлога не завдає негативного впливу на очі, в тому числі і дитячі, на відміну від комп’ютерів, смартфонів, ноутбуків та іншої техніки.

Рекомендації по часу використання інтерактивної підлоги від психологів становить 30-40 хвилин, але для збудливих дітей час має бути скорочено. Після застосування інтерактивної підлоги дитина повинна відчувати спокій і відпочинок, навіть якщо заняття були спрямовані на розвиток певних когнітивних процесів, тим більше, якщо була поставлена ​​чітко визначена мета: нормалізація психоемоційного стану. Тому ми рекомендуємо завжди закінчує роботу релаксаційними ефектами (наприклад, Вода або Зірки).

Протипоказання

Протипоказанням до використання сенсорної підлоги є наявність у дитини (пацієнта) частих епілептичних припадків.

При роботі з гіперзбудливості дітьми необхідно скоротити час використання, знизити навантаження на сенсорику, а також виключити активні стимулюючі елементи.

При роботі з тривожними дітьми потрібно виключити різкі переходи від одного стимулу до іншого.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати консультацію

Дякуємо заВаш запит!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ