Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Пазли для дітей: переваги та недоліки

пазл для дітей

Пазл – це розвиваюча гра-головоломка у вигляді мозаїки, яку потрібно скласти з фрагментів різної форми. Кількість фрагментів варіюється залежно від віку того, кто збирає та фізичних і психологічних особливостей. Пазл може складатися навіді з двох деталей.

Зазвичай, пазл вимагає посидючості та терпіння. Використовуючи пазл для освітніх та корекційних цілей в роботі з дітьми, дитина отримує можливість краще пізнати зв’язок між частиною і цілим, розвинути дрібну моторику і логічне мислення.

Але для дошколят та дітей з ООП пазли мають певні недоліки.

По-перше, гіперактивні діти, а також діти, що мають складність з концентрацією уваги і просто дошколята іноді не готові сидіти довгий час та збирати пазли (навіть якщо це частина розвиваючого або корекційного заняття). Тому цей метод викладачі не завжди використовують.
По-друге, часто пазли не мають жорсткої фіксації, тому картинка може випадково зламатися, якщо її зачепити. Дитина може втратити мотивацію і припинити відвідувати заняття
По-третє, нерідко фрагменти пазлів губляться, і дитина не може закінчити збирати пазл, який розпочала. Це також може негативним чином вплинути на перебіг корекційного або освітнього процесу.

Вирішити ці проблеми можна за допомогою обладнання Бріолайт: інтерактивна панель та інтерактивна підлога.
На інтерактивній панелі Бріолайт установлено ПЗ Бріолайт і більше 80 додатків сторонніх розробників, серед яких багато пазлів різного рівня складності та різної тематики. Крім того, самостійно можно встановлювати додаткові програми з Плей маркету (пазли, тести, розвиваючі ігри, тренажери та інше). Їх перевагою від звичайних фізичних пазлів є те, що фрагменти не ковзають, а вже складена картинка не може зруйнуватися через невірних рух.

Інтерактивна підлога Бріолайт має розширену версію програмного забезпечення, на ній встановлено до 210 вправ (кількість залежить від моделі підлоги та наявності додаткових пакетів), в тому числі пазли на 1 або двох дітей з таймером та без. Малюкам пропонується завдання з пазлами, які можуть задовольнити їх інтерес (знайти відсутній фрагмент картини або обрати хто що їсть) і при цьому виконувати це пересуваючись по підлозі. Такий цікавий навчальний пазл не вимагає сидіти на місці, а навпаки, змушує рухатися та одночасно бути акуратним та уважним.

Переваги використання пазлів за допомогою обладнання Бріолайт:

  •  фіксація рухів
  •  дослідження світу (предметів, форм, зв’язків)
  •  розвиток логіки
  •  можливість обрати форму проведення ( пасивна – інтерактивна панель, рухлива – інтерактивна підлога)
  •  можна збирати як самостійно так і в парі (або групі)

Отже, застосувавши інноваційних підхід до класичних пазлів, можно позбутися суттєвих недоліків та перетворити розвиваючі вправи і цікаву гру.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ