Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивна жива підлога з рибками!

“Жива підлога з рибками” один з найпопулярніших запитів на тематику нашого обладнання в Гуглі. Його шукають частіше, ніж будь-яку іншу інформацію про Інтерактивну підлогу (скільки коштує, який розмір проекції, перелік ефектів і інше).

Ефект з рибками є на багатьох інтерактивних підлогах, що представлені на ринку. По-перше, це дуже естетичний ефект, який не залишить байдужим нікого. По-друге, цей ефект при правильному налаштуванні та підборі звукового супроводу має релаксаційний вплив, що рекомендовано для використання при реабілітації дітей та дорослих.

Наше обладнання Бріолайт також має ефект із рибками, його назва “Вода”. Його налаштуванням та втіленням у життя займалися різні фахівці (в т.ч. психологи та реабілітологи).

Ефект має 3 налаштування складності:

  1. Легкий рівень складності має спокійне фонове зображення з піском, низькою швидкістю рибок та їх невеликою кількістю. Він призначений для тих людей, кому не рекомендована демонстрація яскравих мінливих кольорів (наприклад, при епілепсії).
  2. Середній рівень складності розроблений, оптимальним для більшість людей, які проходять курс фізичної та психологічної реабілітації. Він має яскраве фонове зображення з кораловими рифами та середньою швидкістю рибок.
  3. Складний рівень – розроблений для гіперактивних дітей, які хочуть “погодняти” якомога більші косяки риб. Фон залишається з попереднього рівня складності, але кількість та швидкість риб значно вища.

Всі рівні складності мають спокійне звукове супроводження, оптимальне для даного ефекту. У разі потреби за допомогою пульта дистанційного керування звук можна вимкнути повністю або регулювати його гучність.

Якщо спеціаліст не знайшов необхідний рівень складності, він можете самостійно налаштувати ефект: змінити кількість риб, їх швидкість, зону відпливання від людини і багато іншого.

Ефект настільки популярний, що він також є на нашій інтерактивній панелі, і був недавно адаптований під інтерактивну пісочницю!

Щоб дізнатися про інші ефекти з нашої бібліотеки, телефонуйте за номером, вказаним у “шапці” сайту. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ