Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Інтерактивні технології для педагога

Кременчуцький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Впровадження ігрових методик в освітній процес використовується більшістю педагогів, які працюють з дошкільнятами та дітьми з молодшої школи. Рідше принцип гри застосовують і для більш старших класів, а іноді ігрові інтерактивні заняття проводять навіть в університетах. 

Порівнюючи педагогічні ігри зі звичайними, варто підкреслити, що перший вид має чітко поставлену перед собою мету навчання і отримання відповідного педагогічного результату, і крім цього має явну навчально-пізнавальну спрямованість. 

Реалізовують педагоги такі ігри за допомогою ігрових прийомів і ситуацій, які є засобом стимулювання учнів до навчальної діяльності. Така методика, залучення дітей в освітній процес в умовах гри допомагає краще зосередиться і запам’ятовувати більше інформації, в порівнянні з прямим завданням викладача. 

Дитина під час педагогічної гри залучена в активну пізнавальну діяльність, і при цьому не відчуває втоми, зберігає енергію на наступний час навчання.

За допомогою ігрового спілкування і гри, діти проявляють і формують світогляд, потребу впливати на світ, адекватно сприймати те, що відбувається, що допомагає дітям дорослішати. 

Для правильного впровадження ігрових методик в освітній процес, компанія Бріолайт розробила комплекс інтерактивного устаткування для навчання і реабілітації дітей. Комплекс включає: інтерактивну проекційну підлогу, інтерактивну пісочницю доповненої реальності, інтерактивну мультитач панель, інтерактивний розвиваючий стіл, інтерактивне дзеркало з функцією запису аудіо та відео та інше обладнання. Більше 12 років воно застосовується педагогами як в комплексі, так і окремо. 

До своїх продуктів Бріолайт також розробила спеціальне унікальне Програмне Забезпечення, яке створювалося спільно з педагогами, дефектологами, психологами та іншими фахівцями. Всі ефекти були розроблені для навчання і реабілітації дітей, враховуючи вікові особливості, шкільну програму і програму підготовки дошкільнят. 

Крім того, такий продукт як інтерактивна панель – незамінний інструмент для роботи вчителя, оскільки вона замінює відразу шкільну дошку, телевізор, проектор і ноутбук.

Педагогічні можливості інтерактивного обладнання, як засобів навчання, по ряду показників набагато перевершують можливості традиційних засобів реалізації навчального процесу.

Використання інтерактивної мультитач панелі і іншого обладнання Бріолайт на заняттях дозволяє:

 • підвищити якість навчання дітей за рахунок використання професійних інструментів для освітнього процесу;
 • використовувати на заняттях авторські презентації, мультимедійний контент, аудіо-фрагменти;
 • користуватися великою бібліотекою вправ, різноманітних за змістом, напрямками, складностями, орієнтуватися в яких допоможуть функції “Фільтр” і “Генератор занять”;
 • змінювати рівні складності (легко, нормально, складно), і крім цього коригувати всі заняття індивідуально з урахуванням особливостей кожної дитини, її віку та мети застосування того чи іншого ефекту;
 • розвивати психічні функції (сприйняття, увага, пам’ять, мислення) за рахунок підвищення рівня наочності;
 • створювати індивідуальні папки під кожного учня або групи учнів, під конкретні тематики, з унікальними авторськими настройками, що істотно прискорює процес застосування обладнання в умовах обмеженості часу шкільного уроку.
 • розвивати точність рухів руки і дрібну моторику;
 • формувати навички просторового орієнтування;
 • підвищувати  мотивацію і збільшити працездатність дітей в період навчання в школі (уроки + зміни);
 • забезпечити емоційний комфорт на заняттях.

Як висновок, хочеться відзначити, що освітні технології дозволяють підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, передбачають різні форми подачі та засвоєння програмного матеріалу, містять в собі великий освітній, розвивальний і виховний потенціал. 

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

 • (067)
 • (050)
 • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ