Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Підтримуюча пісочна терапія на основі інтерактивної пісочниці

інтерактивна пісочна терапія для ірц

До унікального сучасного обладнання, яке призначається не тільки для розваг, а й застосовується в якості терапії, відноситься інтерактивна пісочниця. Вона складається з розміщеного на стіні інтерактивного блоку і ємності для піску, який встановлюється на підлозі. Пісочна терапія дозволяє повністю абстрагуватися, а також виступає в якості невербальної форми психокорекції. Проекційна пісочниця Бріолайт застосовується для підтримуючої терапії при:

  •       розладах емоційної, вольової сфери
  •       психологічних травмах
  •       затримці розвитку мовлення
  •       гиперактивном синдромі
  •       нівелюванні симптомів психосоматичних
  •       дитячих страхах

Сеанси пісочної терапії з використанням інтерактивної пісочниці, проводяться кваліфікованими фахівцями. Даний метод терапії застосовується для дітей, які досягли трирічного віку, підлітків, дорослих.
Відмінність пісочної терапії за допомогою нашої пісочниці від інших методів в тому, що вона дозволяє створювати світ, який відкриває шлях до дитячих мрій і фантазій. Цей світ можна розглядати, відчувати, торкатися, змінювати, обговорювати і фотографувати. А також він куди більш показовий, ніж світ, який може побудувати дитина на звичайному піску.

Ми пропонуємо обладнання та програмне до нього власної розробки для сенсорних кімнат, інклюзивно – ресурсних центрів, розважальних і торгових центрів, шкіл і дитячих садків.
Застосування інтерактивної пісочниці рекомендовано під час активної реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Використання психотерапевтичного і психокорекційного обладнання розвиває координацію, фантазію, предметне символічне мислення, а також сприяє опрацюванню психотравмуючих ситуацій (на символічному рівні), розвитку дрібної моторики.

Метод пісочної терапії використовується в приватній практиці, підходить для індивідуальних занять, а також для невеликих груп, в якості самостійного пристрою або, що входять в загальну програму. Інтерактивні пісочниці оснащені унікальним ПО Briolight. Асортимент компанії включає обладнання для шкільних установ, дитячих садів, розважальних, розвиваючих центрів для дітей і дорослих, а також реабілітаційних центрів, спеціалізованих клінік.

Пісочниця поставляється з набором іграшок і може бути виготовлена ​​нестандартних розмірів. Також з пісочницею ми поставляємо кварцовий сертифікований пісок для настроювання, калібрування і можливості використання. Але в подальшому ви можете замінити його самостійно на річковий або кінетичний пісок. Однак його кількість повинна бути аналогічною тому, скільки піску засипали при монтажі.

Якщо у вас виникають труднощі з застосуванням пісочниці рекомендуємо ознайомиться з нашою статтею 10 ігор з інтерактивною пісочницею.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ