Currently set to Index
Currently set to Follow
Соцмережі

Монтаж інтерактивної пісочниці Бріолайт 🌳

монтаж інтерактивних пісочниць в україні

Бріолайт спеціалізується на виробництві складного проекційного обладнання, до якого належить інтерактивна пісочниця Briolight S. Вона являє собою систему доповненої реальності, яка створює кольорову проекцію на звичайний пісок, яка реагує на дії, вироблені людиною з цим піском.

Залежно від ландшафту, який будують, програма освітлює пісок відповідним кольором (вода –  синій, рівнини – зелений, гори – білий). Наша пісочниця складається з:

  • інтерактивного блоку, що монтується на стіну або стелю (всередині знаходиться комп’ютер, сенсор, проектор, камера);
  • резервуара для піску.

Призначається дане обладнання для шкіл, дитячих садків, розважальних центрів, інших дитячих установ, реабілітаційних центрів, застосовується в психотерапії та психокорекції, сприяє розвитку фантазії, координації. Інтерактивна пісочниця може використовуватися як самостійний предмет, або виступати частиною загальної програми, індивідуально для кожної дитини, або для невеликих груп дітей.

У зв’язку з тим, що робота з обладнанням, як правило, проходить в колі дітей, монтаж повинен бути здійснений згідно з усіма вимогами безпеки. Для установки наших пісочниць ми залучаємо наших сертифікованих монтажників, перелік яких є на нашому сайті. Залежно від приміщення на різних етапах монтажу можуть виникнути непередбачувані труднощі. Щоб уникнути їх, ми просимо у клієнтів фото приміщення, де буде стояти проекційна пісочниця.

Наша команда перед виїздом уважно оглядає фото, збирає інструменти та матеріали, які знадобляться, продумують план монтажу і тільки потім відправляються в дорогу.

Вимоги до приміщення ми розглядали в статті раніше. Зараз зупинимося на процесі монтажу. Відзначимо, що в наші послуги не входить прокладка кабелю. Так як це може робити тільки електрик, який має відповідний розряд. Тому клієнт повинен надати виведену розетку з можливістю повністю знеструмити апарат, для підключення обладнання в кімнаті, де воно буде встановлено.

Залежно від місця розміщення резервуара для піску, буде вибрано місце кріплення інтерактивного блоку. Якщо пісочниця стоїть біля стіни, тоді і блок кріпиться до стіни, але якщо пісочницю планують розмістити так, щоб у дітей була можливість її оточити, то блок буде монтуватися до стелі.

Окремим варіантом установки пісочниці є її нестандартна версія. Деякі установи хочуть проекційну пісочницю, яка буде мобільна. Для таких замовлень у нас є виставкова модель. В її випадку інтерактивний блок є частина конструкції корпусу, і його не потрібно кріпити до стелі або стіні. Незважаючи на стійку конструкцію, по техніці безпеки ми все одно закріплюємо таку пісочницю спеціальним шнуром. Це необхідно, щоб бути впевненими, що діти не перекинуть корпус і інтерактивний блок. Зовні такий шнур не помітний і він ніяк не впливає на вигляд пісочниці.

Ще однією особливістю є унікальне ПО Briolight.

Після завершення монтажу, наші фахівці приступають до налаштування і калібрування системи. Так як програмно обладнання дуже складне, воно вимагає досвідченого підходу до точного налаштування. Така настройка відбувається лише один раз при першому запуску. Надалі саме вона дозволяє обладнанню правильно працювати і визначати рельєф.

Всі подальші оновлення і втручання наших фахівців можуть відбуватися віддалено, за умови наявності Wi-Fi мережі.

По завершенню цих налаштувань обладнання повністю готове до експлуатації. І монтаж інтерактивної пісочниці від наших фахівців завершено.

ПОВЕРНУТИСЯ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Отримати матеріали

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Відповімо на будь-які
питання

  • (067)
  • (050)
  • (063)
258-15-15
або

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ

Дякуємо заВашу заявку!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

ДОБРЕ